Jesteś programistą? Allegro potrzebuje cię od zaraz

0 0
Jesteś programistą? Allegro potrzebuje cię od zaraz

Allegro szuka nowych pracowników. Potrzebni są programiści PHP i Java, testerzy oraz specjaliści do działu infrastruktury. Firma potrzebuje pracowników do oddziałów w Poznaniu, Toruniu, Wrocławiu i Warszawie.

W Poznaniu i Warszawie poszukiwani są przede wszystkim programiści PHP i Java, ale także testerzy, administratorzy systemów, sieci i baz danych Oracle. Programiści PHP głównie będą pracować w Allegro.pl, ale również w otoMoto, otoDom czy Tablica. Natomiast nowe serwisy i projekty wewnętrzne to działka programistów Java.

- Rekrutację prowadzimy na bieżąco. Największy problem stanowi pozyskanie programistów z doświadczeniem w tworzeniu aplikacji o tak wielkiej liczbie użytkowników. Mało jest firm w Polsce, które mają tak duży zasięg jak Allegro.pl - mówi Konrad Bromiński, specjalista ds. rekrutacji IT. -  Podobnie sytuacja wygląda z Oracle. Są to rozwiązania stosowane  przy ogromnych bazach danych, gwarantujące przy tym ich wydajność i niezawodność - dodaje.

Bromiński przekonuje, że zatrudnione osoby mogą liczyć na dalszy rozwój i zdobywanie nowych umiejętności. - Specjaliści w danej dziedzinie mogą kontynuować rozwijanie się w niej i dążyć do uzyskania statusu eksperta, natomiast osoby o predyspozycjach do zarządzania zespołem często obejmują stanowiska liderów lub kierownicze - wyjaśnia.

W tej chwili Grupa Allegro ma ponad 120 serwisów w 23 krajach, ale cały czas rośnie liczba aplikacji i narzędzi.

SŁOWA KLUCZOWE

 

POLECAMY

KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.