Jesteś programistą? Allegro potrzebuje cię od zaraz

Allegro szuka nowych pracowników. Potrzebni są programiści PHP i Java, testerzy oraz specjaliści do działu infrastruktury. Firma potrzebuje pracowników do oddziałów w Poznaniu, Toruniu, Wrocławiu i Warszawie.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Jesteś programistą? Allegro potrzebuje cię od zaraz

PODZIEL SIĘ


Autor: DB

20 lut 2013 13:10


W Poznaniu i Warszawie poszukiwani są przede wszystkim programiści PHP i Java, ale także testerzy, administratorzy systemów, sieci i baz danych Oracle. Programiści PHP głównie będą pracować w Allegro.pl, ale również w otoMoto, otoDom czy Tablica. Natomiast nowe serwisy i projekty wewnętrzne to działka programistów Java.

- Rekrutację prowadzimy na bieżąco. Największy problem stanowi pozyskanie programistów z doświadczeniem w tworzeniu aplikacji o tak wielkiej liczbie użytkowników. Mało jest firm w Polsce, które mają tak duży zasięg jak Allegro.pl - mówi Konrad Bromiński, specjalista ds. rekrutacji IT. -  Podobnie sytuacja wygląda z Oracle. Są to rozwiązania stosowane  przy ogromnych bazach danych, gwarantujące przy tym ich wydajność i niezawodność - dodaje.

Bromiński przekonuje, że zatrudnione osoby mogą liczyć na dalszy rozwój i zdobywanie nowych umiejętności. - Specjaliści w danej dziedzinie mogą kontynuować rozwijanie się w niej i dążyć do uzyskania statusu eksperta, natomiast osoby o predyspozycjach do zarządzania zespołem często obejmują stanowiska liderów lub kierownicze - wyjaśnia.

W tej chwili Grupa Allegro ma ponad 120 serwisów w 23 krajach, ale cały czas rośnie liczba aplikacji i narzędzi.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.