Jest praca w sektorze nieruchomości komercyjnych. Potrzebni m.in. zarządcy i menedżerowie

- Ożywienie gospodarcze, mniejsza inflacja, większa dostępność taniego kapitału czy rosnąca aktywność na rynku najmu - to czynniki, które od 1-1,5 roku generują coraz większy popyt na nowych pracowników w branży nieruchomości komercyjnych - mówi Dorota Skowrońska, dyrektor ds. zarządzania personelem Cushman& Wakefield.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Jest praca w sektorze nieruchomości komercyjnych. Potrzebni m.in. zarządcy i menedżerowie

PODZIEL SIĘ


Autor: propertynews.pl

Property News

27 paź 2014 11:44


- Na rynku bardzo poszukiwani są specjaliści w zakresie zarządzania nieruchomościami oraz eksperci do spraw wynajmu zarówno biur, centrów handlowych jak i magazynów. Widać też zwiększone zapotrzebowanie na projekt menedżerów, którzy potrafią zrobić aranżację wnętrz i zarządzać procesem inwestycyjnym nieruchomości komercyjnych - podkreśla Dorota Skowrońska.

Czytaj też: Wrocław zwalnia z podatku od nieruchomości firmy, które tworzą miejsca pracy

Poszukiwani są zarówno eksperci z wieloletnim doświadczeniem o wąskiej specjalizacji, specjaliści średniego szczebla z kilkuletnim doświadczeniem, jak również absolwenci, którzy skończyli adekwatne studia, znają bardzo dobrze język angielski i wykazują się dużym potencjałem.

Czytaj też: Jak naprawdę wygląda praca pośrednika nieruchomości?

- Bardzo cenimy specjalistów, którzy skończyli np. SGH, albo uczelnie kształcące na wydziałach inwestycji nieruchomości. Sprawdzają się też absolwenci geodezji np. jako rzeczoznawcy majątkowi, czy też osoby z wykształceniem technicznym - dodaje.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

3 komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.

plusz 2015-01-19 14:48:56

Może o to co robi zarządca, gdzie pracuje to pytajcie bezpośrednio jego, co? A nie tutaj. Zarządców w Pl są tysiące, ale tylko pewna część ich wszystkich posiada dostateczne doświadczenie, żeby móc samodzielnie prowadzić osiedle.

patiks 2015-01-16 15:12:36

Jakimi osiedlami zarządza Status? Jakiej wielkości? Chodzi mi o to, z jakimi osiedlami sobie radzą. 50 tysięcy mieszkańców jak u nas - czy jest do ogarnięcia?

majko 2014-12-08 15:19:12

Ale akurat w tej branży decydujące znaczenie ma doświadczenie i umiejętności. Można zatrudnić świeżego zarządcę, który w zasadzie nic nie będzie potrafił. Firma powinna mieć dobre opinie. U nas również zanim pojawił się Status były problemy, ale po prostu zatrudniono firmę, która po prostu była nowa w temacie.