Jak znaleźć dobrego pracodawcę? Radzi Pracuj.pl

3/4 studentów i absolwentów deklaruje, że w czasie studiów brało udział w praktykach, najczęściej związanych z kierunkiem nauki - wynika z badania „Studenci na rynku pracy 2013". Staż, praktyka, a może pierwsza praca? - na te oraz inne pytania odpowiada najnowszy przewodnik „Pracodawcy 2013/2014".
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Jak znaleźć dobrego pracodawcę? Radzi Pracuj.pl

PODZIEL SIĘ


Autor: hans

17 paź 2013 16:14


Lektura przewodnika, wydanego przez Grupę Pracuj Solutions, właściciela serwisu Pracuj.pl, dostarcza niezbędnych informacji na temat aktualnej sytuacji na rynku pracy w Polsce, perspektyw dla różnorodnych zawodów, a także dla tych, którzy zamiast poszukiwać pracy na etacie, planują uruchomić własną firmę. Z przewodnika można się też dowiedzieć, jakie umiejętności miękkie pomogą odnieść sukces w procesie rekrutacji.

Bez względu na to, czy szukamy sezonowych praktyk, czy pierwszej poważnej pracy w pełnym wymiarze czasu, gwarantem sukcesu jest przygotowanie starannego planu.

Podstawę wciąż stanowi życiorys zawodowy, który coraz częściej przybiera formy niestandardowe. Autorzy przewodnika podpowiadają w jaki sposób w dokumenty aplikacyjne wpleść odrobinę „szaleństwa", która zapewni poszukującemu pracy rozpoznawalność w grupie aplikujących, przy jednoczesnym zachowaniu kluczowych dla pracodawców zasad poprawności formułowania CV.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.