Jacek Czerwonka: Polimex Energetyka będzie zatrudniać 1000 pracowników

- Docelowo Polimex Energetyka, który kontynuuje działalność operacyjną Polimeksu-Mostostalu w energetyce, będzie zatrudniał ok. 1000 pracowników - poinformował Jacek Czerwonka, prezes spółki.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Jacek Czerwonka: Polimex Energetyka będzie zatrudniać 1000 pracowników

PODZIEL SIĘ


Autor: WNP.pl (Tomasz Elżbieciak)

wnp.pl

5 lut 2015 9:42


Aktualny portfel zleceń firmy opiewa na ponad 200 mln zł, a poza przetargiem na blok w Łagiszy Polimex Energetyka analizuje też udział w postępowaniu na podobną jednostkę w Żeraniu.

- Obecnie Polimex Energetyka zatrudnia ok. 600 osób. Docelowo za 2-3 miesiące, po zakończeniu relokacji pracowników, będzie to ok. 1000 osób - wskazał Czerwonka.

Dodał, że kadra zarządzająca na kontrakcie na blok w Kozienicach pozostanie w strukturach spółki-matki, a kadra zarządzająca na budowie bloków w Opolu jest zatrudniona przez Polimex Projekt Opole.

Czytaj też: Trwa przenoszenie pracowników Polimeksu. Załoga zmniejszy się o ok. 1,7 tys. osób

- Kształt, jaki ma Polimex Energetyka, oraz cele, które postawiono przed spółką, mają pozytywny odbiór rynku. Zamierzamy być istotnym graczem w najbliższych latach i kontynuować bogate osiągnięcia Polimeksu-Mostostalu w sektorze energetycznym. Bez wątpienia doświadczenia z trwających inwestycji w Kozienicach i Opolu będą bardzo pomocne - podkreślił Czerwonka.

Cały artykuł czytaj tutaj.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.