wnp.pl

Jacek Czerwonka: Polimex Energetyka będzie zatrudniać 1000 pracowników

0 0
Jacek Czerwonka: Polimex Energetyka będzie zatrudniać 1000 pracowników
Obecnie Polimex Energetyka zatrudnia ok. 600 osób. Docelowo za 2-3 miesiące, po zakończeniu relokacji pracowników, będzie to ok. 1000 osób - mówi Jacek Czerwonka, prezes spółki Polimex Energetyka (fot.PTWP)

- Docelowo Polimex Energetyka, który kontynuuje działalność operacyjną Polimeksu-Mostostalu w energetyce, będzie zatrudniał ok. 1000 pracowników - poinformował Jacek Czerwonka, prezes spółki.

Aktualny portfel zleceń firmy opiewa na ponad 200 mln zł, a poza przetargiem na blok w Łagiszy Polimex Energetyka analizuje też udział w postępowaniu na podobną jednostkę w Żeraniu.

- Obecnie Polimex Energetyka zatrudnia ok. 600 osób. Docelowo za 2-3 miesiące, po zakończeniu relokacji pracowników, będzie to ok. 1000 osób - wskazał Czerwonka.

Dodał, że kadra zarządzająca na kontrakcie na blok w Kozienicach pozostanie w strukturach spółki-matki, a kadra zarządzająca na budowie bloków w Opolu jest zatrudniona przez Polimex Projekt Opole.

Czytaj też: Trwa przenoszenie pracowników Polimeksu. Załoga zmniejszy się o ok. 1,7 tys. osób

- Kształt, jaki ma Polimex Energetyka, oraz cele, które postawiono przed spółką, mają pozytywny odbiór rynku. Zamierzamy być istotnym graczem w najbliższych latach i kontynuować bogate osiągnięcia Polimeksu-Mostostalu w sektorze energetycznym. Bez wątpienia doświadczenia z trwających inwestycji w Kozienicach i Opolu będą bardzo pomocne - podkreślił Czerwonka.

Cały artykuł czytaj tutaj.

SŁOWA KLUCZOWE

 

POLECAMY

KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.