Izba Gospodarki Elektronicznej szuka prezesa

Izba Gospodarki Elektronicznej przedłużyła termin składania ofert na stanowisko prezesa do 30 czerwca.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Izba Gospodarki Elektronicznej szuka prezesa

PODZIEL SIĘ


Autor: JP

16 cze 2016 15:14


Na ostatnim posiedzeniu rady Izby wybrano dwóch nowych wiceprzewodniczących: Łukasza Szymulę oraz Michała Groma. Z zarządu e-Izby ustąpił za to jej inicjator – Grzegorz Wójci, który przejdzie do rady e-Izby. Zarząd, po upływie kadencji dotychczasowych jego członków, pozostaje jednoosobowy.

Ponadto, do czasu wyboru nowego prezesa, rada e-Izby oddelegowała do pełnienia funkcji prezesa Dorotę Bachman.

– Ogromne podziękowania należą się dotychczasowym członkom zarządu: Patrycji Sass-Staniszewskiej, Grzegorzowi Wójcikowi oraz Łukaszowi Kiczmie – mówi Justyna Skorupska, przewodnicząca rady e-Izby.

– Teraz kluczowe jest powołanie nowego prezesa, który będzie silnym liderem z ugruntowaną pozycją w sektorze gospodarki cyfrowej. Jego celem będzie kontynuowanie dalszego rozwoju e-Izby, z uwzględnieniem uzyskanego potencjału zarówno na poziomie krajowym, jak i międzynarodowym poprzez reprezentowanie organizacji wobec rynku, mediów, członków e-Izby oraz jej partnerów. Chcemy, aby e-Izbę reprezentowała osoba z wizją i zaangażowaniem w cyfrową transformację polskiej gospodarki – dodaje.

Kandydat lub kandydatka na stanowisko musi mieć co najmniej 10 lat przebiegu kariery zawodowej, w tym minimum 3 lata doświadczenia w roli członka zarządu lub menedżera wyższego szczebla. Znajomość rynku cyfrowego/e-commerce w Polsce i Europie jest kluczowym atutem. 

Termin przyjmowania zgłoszeń upływa 30 czerwca br.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.