Inchcape Motor Polska rekrutuje. Docelowo zatrudni 100 osób

• Ponad 100 miejsc pracy dla wysoko wyspecjalizowanych pracowników motoryzacji pojawi się w Poznaniu.
• To efekt inwestycji Inchcape Motor Polska – brytyjskiego koncernu motoryzacyjnego.
• Poznań stanie się 3. miastem, gdzie powstanie salon sieci sprzedaży samochodów BMW i MINI w Polsce.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Inchcape Motor Polska rekrutuje. Docelowo zatrudni 100 osób

PODZIEL SIĘ


Autor: jk

6 paź 2016 15:28


Inchcape Motor Polska od września br. rozpoczyna proces rekrutacji pracowników. Docelowo w największym salonie BMW w Poznaniu ma znaleźć zatrudnienie ponad 100 osób. Inwestycja ma zostać oddana do użytku w ciągu 10 miesięcy – do czerwca 2017 roku.

- Inchcape Motor Polska znajduje się na liście najbardziej poszukiwanych pracodawców w Polsce. Zaufanie, które zostało zbudowane wśród klientów i partnerów biznesowych jest wynikiem pracy zespołu, wykonującego swoja pracę z pasją, dzięki czemu jakość świadczonych usług przewyższa poziom oferowany przez naszą konkurencję. Do salonu w Poznaniu poszukujemy obecnie takich właśnie kandydatów. Mogą oni liczyć na bardzo dobre warunki pracy oraz szkolenia w ramach międzynarodowej organizacji – podkreśla Małgorzata Pytel, HR manager w Inchcape Motor Polska.

Nowy salon Inchcape usytuowany będzie przy ul. Wschodniej 9 (droga krajowa nr 92 na Swadzim) i obejmie marki BMW, BMW Motorrad oraz MINI. Oprócz sprzedaży nowych pojazdów, w obiekcie znajdzie się serwis oraz również ekspozycja samochodów używanych BMW Premium Selection.

- Salon w Poznaniu będzie największym ośrodkiem sprzedaży BMW i MINI w mieście. Do jego otwarcia przygotowujemy się już od dłuższego czasu - przyznaje Marcin Słomkowski, prezes BMW Inchcape Polska.

Dotychczas BMW Inchcape Motor Polska prowadził salony w Warszawie i Wrocławiu.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.