Ikea werbuje pracowników. Planuje zatrudnić 250 osób

Ikea otwiera nowy sklep w Bydgoszczy i rekrutuje pracowników. Docelowo chce zatrudnić 250 osób. Kto ma szansę na zatrudnienie?
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Ikea werbuje pracowników. Planuje zatrudnić 250 osób

PODZIEL SIĘ


Autor: jk

21 sie 2014 13:31


Jak podaje „Gazeta Wyborcza” nawet 250 osób znajdzie pracę w nowym sklepie Ikea, który powstaje w Fordonie w Bydgoszczy. Rekrutacja już się rozpoczęło, pomimo tego że sklep ma być otwarty dopiero w drugiej połowie 2015 r.

 - Najwcześniej, bo już w nadchodzących miesiącach chcemy zatrudnić pracowników do działu dekoracji wnętrz i komunikacji wizualnej - tłumaczy na łamach „GW” Michał Pióro, dyrektor działu HR w Ikea Retail.

Czytaj też: Najlepsze miejsca pracy w Polsce? Daje je m.in. Ikea, Microsoft i Ochnik

Pracownicy z tego działu przejdą przez kilkumiesięczne szkolenie. Nieco krótsza nauka czeka na pracowników innych działów: sprzedaży, logistyki, kas, obsługi klienta, restauracji i bistra, HR oraz działu operacyjnego.

Za dwa tygodnie Ikea planuje organizację spotkania z kandydatami na placu budowy, podczas którego zainteresowani dowiedzą się, jak wygląda praca w firmie.

- Z pierwszej ręki dowiedzą się także, kogo firma poszukuje, jakie trzeba mieć doświadczenie, jakie są możliwości rozwoju zawodowego w Ikei i dlaczego wielu współpracowników zostaje w firmie 10, 15, a nawet 20 lat - tłumaczy w rozmowie z „GW” Karol Barcal, kierownik projektu Ikea Bydgoszczy ds. marketingu i PR.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.