Ikea w Lublinie: Rekrutacja na menażderów przeszła najśmielsze oczekiwania

Ponad 60 chętnych osób na jedno miejsce. Aż tak duże jest zainteresowanie najważniejszymi stanowiskami pracy w sklepie IKEA, który powstanie w Lublinie.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Ikea w Lublinie: Rekrutacja na menażderów przeszła najśmielsze oczekiwania

PODZIEL SIĘ


Autor: Dlahandlu.pl/wyborcza.pl

15 paź 2016 15:14


Jak podaje lublin.wyborcza.pl, wkrótce prace przy budowie sklepu IKEA w Lublinie ruszą pełną parą. Na razie na działce przy al. Spółdzielczości Pracy trwają prace ziemne. Natomiast na 25 października zaplanowano wmurowanie kamienia węgielnego.

Natomiast na przełomie sierpnia i września rozpoczęła się rekrutacja do sklepu. Pierwsze osoby już znalazły zatrudnienie. Zrekrutowana jest już pierwsza linia menadżerów.

Jak pisze wyborcza.pl, zainteresowanie pracą w lubelskim sklepie jest bardzo duże. Zebrano około 1,5 tysiąca zgłoszeń z rynku na 23 stanowiska menadżerskie.

Rekrutacja na pozostałe stanowiska w sklepie ma się rozpocząć wkrótce. Stanie się to najprawdopodobniej już po wmurowaniu kamienia węgielnego pod budowę. To m.in. sprzedawcy, kasjerzy czy pracownicy w dziale gastronomii. Osoby zatrudnione na najniższych stanowiskach będą zarabiały minimalną stawkę, która wynosi 15 zł za godzinę pracy brutto. Im wyższe stanowisko, tym ta kwota będzie większa.

Czytaj też: Ikea podnosi płace. Podwyżki dla wszystkich etatowych pracowników

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.