Horton International. Nowy gracz branży rekrutacyjnej na polskim rynku

0 0
Horton International. Nowy gracz branży rekrutacyjnej na polskim rynku

Działalność w Polsce rozpoczyna Horton International - wywodząca się ze Stanów Zjednoczonych firma executive search. Firma specjalizuje się w rekrutacji kadry zarządczej.

Partnerem Hortona w Polsce stała się polska spółka - Executive People. W 2013 r. została wydzielona ze struktur grupy People, by rozpocząć działalność jako partner amerykańskiego gracza.

Czytaj też: Łowcy głów polują na specjalistów

Firma specjalizuje się w rekrutacji kadry zarządczej i menedżerów najwyższego szczebla dla polskich i globalnych korporacji. W związku z dynamicznym rozwojem działalności, w 2013 roku została ona wydzielona ze struktur grupy People, by rozpocząć działalność jako partner Horton International. Zgodnie z umową licencyjną Executive People, będzie kontynuować swoją działalność pod międzynarodową marką Horton International Poland.

Marką będzie zarządzać Paulina Baranowska, dotychczasowy partner zarządzający Executive People. - Bardzo cieszymy się z partnerstwa z Horton International. To ważny krok w rozwoju firmy, który umożliwi nam dostęp do najważniejszych rynków na świecie i zwiększy nasz zasięg działania - mówi Paulina Baranowska, partner zarządzający Horton International Poland.

- Głównym beneficjentem tych zmian będą przede wszystkim nasi klienci, którzy uzyskają wsparcie nie tylko w projektach prowadzonych na rynku polskim, ale również w rekrutacjach międzynarodowych - dodaje.

- Rynek headhunterski w Polsce w ostatnich latach nabrał wyraźnego tempa rozwoju. Branża executive search to rynek szczególny, wymagający odpowiedniej wiedzy merytorycznej, doświadczenia i rozbudowanej sieci kontaktów. Nawiązanie przez Executive People partnerstwa z Horton International jest dodatkowym potwierdzeniem wiarygodności i pozycji naszej firmy nie tylko na rynku polskim - mówi Sebastian Popiel, członek zarządu People.

- Postrzegamy polski rynek jako bardzo perspektywiczny. Nasza wiedza, doświadczenie i budowana przez lata sieć kontaktów na międzynarodowych rynkach mogą być istotną wartością dodaną dla klientów Horton International Poland. Wierzymy także, że ta współpraca pozwoli nam uzyskać istotne efekty synergii - mówi Ross Eades, prezes Horton Group International Limited.

 

SŁOWA KLUCZOWE

 

POLECAMY

KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.