Hiszpanie rekrutują ludzi do wywozu śmieci w Poznaniu

Krajowa Izba Odwoławcza odrzuciła protest konkurencyjnych firm i stwierdziła, że cena za odbiór i transport odpadów komunalnych w Poznaniu zaproponowana przez konsorcjum z udziałem FB Serwis, Cespa i Agora nie jest rażąco niska.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Hiszpanie rekrutują ludzi do wywozu śmieci w Poznaniu

PODZIEL SIĘ


Autor: PortalSamorzadowy.pl (pt)

www.portalsamorzadowy.pl

18 paź 2013 11:25


Wyrok KIO potwierdził, że oferta konsorcjum jest przygotowana rzetelnie, choć konkurencja twierdziła, że cena za takie usługi powinna być pięciokrotnie wyższa.

 - To dobra informacja dla mieszkańców Poznania. Mamy nadzieję, że wkrótce podpiszemy umowę – skomentował Artur Pielech, dyrektor generalny FB Serwis.

Jednocześnie KIO zaleciło kontrolę bazy transportowej FB Serwis przy ul. Wieruszowskiej przez Wojewódzki Inspektorat Ochrony Środowiska. Inwestor – GOAP wcześniej wizytował bazę i nie miał żadnych zastrzeżeń.

 - Mam nadzieję, że kontrola zostanie przeprowadzona szybko i będziemy mogli przystąpić do realizacji usługi. Obecnie prowadzimy rekrutację pracowników z rejonu Poznania, zapraszamy do współpracy lokalne firmy – podsumowuje Artur Pielech z FB Serwis.

Krajowa Izba Odwoławcza odrzuciła protest konkurencyjnych firm i stwierdziła, że cena za odbiór i transport odpadów komunalnych w Poznaniu zaproponowana przez konsorcjum z udziałem FB Serwis, Cespa i Agora nie jest rażąco niska. Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.