Grażyna Torbicka będzie pracować w TVN? Trwają negocjacje

Edward Miszczak, dyrektor TVN przyznaje, że prowadzi negocjacje z Grażyną Torbicką dotyczące pracy w stacji. - Trwają rozmowy, ale bez presji i ciśnienia - zaznacza.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Grażyna Torbicka będzie pracować w TVN? Trwają negocjacje

PODZIEL SIĘ


Autor: jk

4 sie 2016 11:15


Po 31 latach pracy Grażyna Torbicka rozstała się w marcu z TVP. Ostatnio jej osobę łączy się ze stacją TVN. Po tym jak Telewizja Polska wycofała się z finansowania założonego i prowadzonego przez nią Festiwalu Dwa Brzegi w Kazimierzu Dolnym, pomocną rękę wyciągnął do dziennikarki Edward Miszczak, dyrektor TVN.

Miszczak chciałby, aby Torbicka pracowała dla jego stacji. W rozmowie z "Faktem" przyznaje, że prowadzi negocjacje z dziennikarką.

- Grażyna Torbicka to wielka dziennikarka. My musimy znaleźć dla niej miejsce, a ona musi tego chcieć. Na razie trwają rozmowy, ale bez presji i ciśnienia - komentuje w "Fakcie" dyrektor TVN-u. - Poprosiła nas o pomoc, a my kochamy festiwale. Co do dalszej współpracy, czas pokaże - dodaje.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

2 komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.

a to ci heca 2016-08-04 14:51:48

cały czas wiedziałem że byle pętakom pani nie ulegnie i wyjdzie z tego całego bajzlu z honorem, życzę fajnych pomysłów i pomyślności w poczynaniach.

obserwator 56 2016-08-04 13:19:29

No Grażynka musisz wynegocjować z Miszczakiem tak ,żeby było wszystko tak jak było w tvp kocham kino itd. no i nie zapomnij o swojej gaży. pozdrawiam