Gavdi Polska otwiera oddział na Śląsku i powiększa zespół konsultantów

Firma poinformowała o otwarciu nowego oddziału firmy zlokalizowanego w Katowicach. Powstanie kolejnej placówki związane jest z rozwojem zespołu konsultingowego.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Gavdi Polska otwiera oddział na Śląsku i powiększa zespół konsultantów

PODZIEL SIĘ


Autor: jm

15 wrz 2014 11:31


Firma specjalizuje się w zakresie informatycznego wsparcia zarządzania zasobami ludzkimi w oparciu o system SAP HCM. Nowopowstałe biuro firmy na Śląsku jest już czwartym, po Warszawie, Wrocławiu i Poznaniu, oddziałem Gavdi. Decyzja o otwarciu nowej placówki w stolicy Górnego Śląska została podjęta w związku z dynamicznym rozwojem zespołu firmy, który obecnie liczy już 50 osób.

- Otwarcie czwartego już oddziału, jest kolejnym krokiem milowym w naszym rozwoju. Rosnące zainteresowanie przedsiębiorstw profesjonalnymi rozwiązaniami IT wspierającymi zarządzanie kluczowym dla nich zasobem - pracownikami, zaowocowało koniecznością powiększenia naszego zespołu, a co za tym idzie, otwarciem biura w kolejnej lokalizacji - mówi Teresa Olszewska, prezes Gavdi Polska.

- Województwo śląskie należy do najsilniejszych gospodarczo regionów Polski. Wybór Katowic -  miasta będącego jego sercem, był dla nas naturalną decyzją - dodaje.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.