Gavdi Polska otwiera oddział na Śląsku i powiększa zespół konsultantów

0 0

Firma poinformowała o otwarciu nowego oddziału firmy zlokalizowanego w Katowicach. Powstanie kolejnej placówki związane jest z rozwojem zespołu konsultingowego.

Firma specjalizuje się w zakresie informatycznego wsparcia zarządzania zasobami ludzkimi w oparciu o system SAP HCM. Nowopowstałe biuro firmy na Śląsku jest już czwartym, po Warszawie, Wrocławiu i Poznaniu, oddziałem Gavdi. Decyzja o otwarciu nowej placówki w stolicy Górnego Śląska została podjęta w związku z dynamicznym rozwojem zespołu firmy, który obecnie liczy już 50 osób.

- Otwarcie czwartego już oddziału, jest kolejnym krokiem milowym w naszym rozwoju. Rosnące zainteresowanie przedsiębiorstw profesjonalnymi rozwiązaniami IT wspierającymi zarządzanie kluczowym dla nich zasobem - pracownikami, zaowocowało koniecznością powiększenia naszego zespołu, a co za tym idzie, otwarciem biura w kolejnej lokalizacji - mówi Teresa Olszewska, prezes Gavdi Polska.

- Województwo śląskie należy do najsilniejszych gospodarczo regionów Polski. Wybór Katowic -  miasta będącego jego sercem, był dla nas naturalną decyzją - dodaje.

SŁOWA KLUCZOWE

 

POLECAMY

KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.