Fiege da pracę 150 osobom na Pomorzu Zachodnim

0 0
Fiege da pracę 150 osobom na Pomorzu Zachodnim
Na potrzeby nowego kontraktu Fiege planuje zatrudnienie ponad 150 osób. /Fot. mat. pras.

Fiege, operator logistyczny zatrudniający ponad 700 osób, poszukuje pracowników do nowopowstającego oddziału w Goleniowie koło Szczecina.

Branża e-commerce to jedna z najdynamiczniej rozwijających się gałęzi polskiej gospodarki. W związku z intensywnym rozwojem branży handlu elektronicznego, znacząco wzrosło zapotrzebowanie na pracowników w tym obszarze. W nowopowstającej placówce na terenie Goleniowskiego Parku Przemysłowego, na potrzeby nowego kontraktu Fiege planuje zatrudnienie ponad 150 osób.

- Dzięki silnej pozycji Fiege na rynku usług logistycznych, naszym pracownikom zapewniamy bezpieczne, stabilne i przyjazne miejsce pracy, pozwalające realizować aspiracje zawodowe. Do nowo otwartego magazynu w Goleniowie poszukujemy osób z różnym poziomem wykształcenia i doświadczenia - mówi Andrzej Wątrobiński, dyrektor personalny firmy.

- Fiege stale się rozwija, zatrudniając systematycznie nowych pracowników. Nasze wysiłki zmierzające do stworzenia najlepszych możliwych warunków pracy, są cyklicznie doceniane przez instytucje z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi. Doceniamy naszych pracowników, dlatego zachęcam do aplikowania na nowopowstałe stanowiska - dodaje.

W roku 2015 Fiege została nagrodzona prestiżową nagrodą Solidny Pracodawca 2015. Od 2013 roku firma jest członkiem koalicji na rzecz przyjaznej rekrutacji. Została również zaliczona do grupy najbardziej pożądanych pracodawców w branży logistycznej, na podstawie ankiety przeprowadzonej przez międzynarodową firmę rekrutacyjną wśród specjalistów i menadżerów.

 

SŁOWA KLUCZOWE

 

POLECAMY

KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.