wnp.pl

Fabryka Azura w Łodzi zatrudni nawet 300 osób. Wkrótce ruszy rekrutacja

0 0
Fabryka Azura w Łodzi zatrudni nawet 300 osób. Wkrótce ruszy rekrutacja
Rekrutacja pracowników na początkowe stanowiska pracy w Łodzi, związane ze wsparciem i produkcją, rozpocznie się w nadchodzących tygodniach, Fot. Mat. pras.

W Łodzi zainaugurowano działalność nowej fabryki części lotniczych do samolotu Airbus A350. Zakład o nazwie Azura Polska należący do NIMROD Group utworzy od 200 do 300 nowych bezpośrednich miejsc pracy.

Azura Polska będzie produkować większość elementów dla samolotów seryjnych. Uruchomienie nowej bazy przemysłowej było przygotowywane od jakiegoś czasu. Nowy kontrakt na produkcję części do A350 przyspieszył inaugurację działalności Azura Polska. Pierwsze dostawy z Polski zaplanowano na początek 2016 r.

Oprócz pierwszych zestawów do A350 Azura Polska będzie realizować zamówienia dla innych producentów wyposażenia. Obecnie trwają ostateczne negocjacje w tej sprawie. W ciągu następnych lat Azura Polska utworzy od 200 do 300 nowych bezpośrednich miejsc pracy w Łodzi, związanych z uprzemysłowieniem, produkcją precyzyjnych części z blach metalowych, montażem.

Czytaj też: Praca w Airbus Helicopters. Firma zatrudni specjalistów

Rekrutacja pracowników na początkowe stanowiska pracy w Łodzi, związane ze wsparciem i produkcją, rozpocznie się w nadchodzących tygodniach. Nowi pracownicy zostaną zaproszeni do Francji, do siedziby ESM na intensywne szkolenia w zakresie produkcji i montażu części precyzyjnych do samolotu A350.

Cały artykuł znajdziesz tutaj.

 

SŁOWA KLUCZOWE

 

POLECAMY

KOMENTARZE (2)

  • Od kiedy zacznie się rekrutacja?
  • Ciekawe czy znajdzie sie tam praca dla konstruktorów :)

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.