EY zatrudni 200 absolwentów i studentów

Firma doradcza EY rozpoczyna wiosenną rekrutację, skierowaną do absolwentów i studentów ostatniego roku studiów magisterskich. Zatrudni blisko 200 osób w sześciu biurach na terenie Polski: w Warszawie, Krakowie, Katowicach, Poznaniu, we Wrocławiu oraz w Łodzi.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

EY zatrudni 200 absolwentów i studentów

PODZIEL SIĘ


Autor: jk

27 lut 2014 11:00


Absolwentom studiów magisterskich oraz studentom ostatniego roku, EY zaoferuje zatrudnienie na stanowiskach asystenckich. Rekrutacja jest prowadzona do wszystkich działów firmy: audytu, doradztwa biznesowego, podatkowego i prawnego oraz transakcyjnego. Ponadto, studenci I roku studiów magisterskich mogą aplikować na płatne praktyki, które są pierwszym krokiem w kierunku stałego zatrudnienia w EY.

- Wśród kandydatów poszukujemy osób z dobrymi wynikami i ciekawymi osiągnięciami podczas studiów. Zwracamy również uwagę na znajomość języka angielskiego oraz zdolności analityczne. Ważne dla nas są także kompetencje miękkie studentów, takie jak np. komunikatywność, kreatywność i umiejętność pracy zespołowej, które bardzo liczą się w dynamicznym i wymagającym zaangażowania środowisku pracy - tłumaczy Anna Woźniak, menedżer ds. rekrutacji w EY.

- W tym roku dodatkowo będziemy prowadzić rekrutację do Zespołu Centralnego Wsparcia Audytu w Łodzi, który bezpośrednio współpracuje z klientami oraz naszymi zespołami audytowymi w zakresie prowadzenia podstawowych procedur badania finansowego - dodaje Woźniak.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.