EY otwiera biuro w Gdańsku

0 0
EY otwiera biuro w Gdańsku
W początkowej fazie działania, w trójmiejskim biurze zatrudnienie znajdą głównie audytorzy oraz doradcy podatkowi. (Fot. EY)

Firma doradcza EY otwiera kolejne biuro w Polsce. Tym razem spółka postawiła na Trójmiasto.

W początkowej fazie działania, w trójmiejskim biurze zatrudnienie znajdą głównie audytorzy oraz doradcy podatkowi, natomiast inne usługi realizowane będą we współpracy z centralą w Warszawie. 

– Wiążemy duże nadzieje z nowym biurem i wierzymy, że będzie się szybko rozwijać. W tym roku nasz zespół będzie liczył około 30 osób, w tym kilkoro ekspertów zajmujących się doradztwem transakcyjnym oraz informatycznym. Z naszych analiz wynika, że Pomorze to obszar, na który warto stawiać w długim okresie – mówi Marcin Zieliński, partner odpowiedzialny za trójmiejskie biuro EY. 

Czytaj też: Będzie praca w Deloitte i EY. Duże rekrutacje

– Nasza firma od początku istnienia w Polsce współpracowała z licznymi podmiotami z Pomorza – zarówno z największymi przedsiębiorstwami regionu jak grupa Lotos czy Energa, a także z firmami z sektora MŚP oraz z samorządami – dodaje Zieliński.

Dziś EY zatrudnia w Polsce ponad 1800 osób w działach audytu, doradztwa podatkowego, biznesowego i transakcyjnego. Oprócz zespołów świadczących usługi audytorsko-doradcze klientom, EY w Polsce ma również centrum usług wspólnych udzielające wsparcia – między innymi w zakresie księgowości, IT i zarządzania wiedzą – kilkudziesięciu biurom firmy na całym świecie.

SŁOWA KLUCZOWE

 

POLECAMY

KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.