Ewelina Morawska będzie prezesem Adecco Poland

Ewelina Morawska przez miesiąc będzie kierowała agencją zatrudnienia Adecco Poland. Jaka będzie jej pensja?
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Ewelina Morawska będzie prezesem Adecco Poland

PODZIEL SIĘ


Autor: jk

25 cze 2015 10:30


Zwyciężczynią tegorocznej edycji programu CEO for 1 Month jest Ewelina Morawska, która od 1 do 31 lipca 2015 r. będzie pełniła funkcję CEO Adecco Poland. Morawska jest absolwentką Uniwersytetu Gdańskiego, wydziału międzynarodowych stosunków ekonomicznych. Od 2014 r. pełniła funkcję wiceprezydenta ds. Programu Global Citizen dla studentów w AISEC.

Jeśli chodzi o dotychczasowe doświadczenia w Aiesec Ewelina była odpowiedzialna za koordynację 16 lokalnych oddziałów organizacji w Polsce, w tym opracowywanie budżetu i strategii całorocznej organizacji, implementacja planów na potrzeby Polski, wdrażanie zmian podwyższających poziom jakości wymiany w ramach programu Global Citizen oraz opieka nad wszystkimi osobami wyjeżdżającymi w ramach Aiesec za granicę.

Z założenia w programie CEO for 1 Month mógł wziąć udział każdy, nawet osoby bez doświadczenia. W ramach procesu rekrutacyjnego Adecco Poland poszukiwało kandydata, który będzie miał przede wszystkim ciekawą osobowość i dobrze rozwinięte tzw. kompetencje miękkie.

Czytaj też: Adecco Poland: Rynek pracy tymczasowej na Śląsku i Dolnym Śląsku. Ile można zarobić?

W sumie w tegorocznej edycji programu wzięło udział ponad 300 kandydatów, w tym gronie znalazły się nie tylko osoby młode (studenci, absolwenci), swoją aplikację przesłała również osoba dojrzała, która w trakcie swojej kariery pełniła już funkcję CEO.

W trakcie weryfikacji kandydatów najlepsze osoby przeszły testy językowe, kompleksowy proces Assessment Center, a o ostatecznym wyniku programu rozstrzygnęły bezpośrednie spotkania finałowej trójki, które odbyły się z udziałem Anny Wicha.

Jeśli chodzi o zatrudnienie i zakres odpowiedzialności osoby, która zwycięży w ramach programu, to będą to obowiązki pełnione w porozumieniu z obecnym dyrektorem generalnym Adecco Poland, Anną Wicha. Ewelina Morawska jako laureat programu CEO for 1 Month 2015 r. będzie pełniła funkcję CEO Adecco Poland przez okres od 1 do 31 lipca 2015 r. z wynagrodzeniem 20 tys. brutto.

CZYTAJ DALEJ »
Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.