Doświadczeni architekci oprogramowania na celowniku. Mobica rekrutuje

Mobica zatrudnia pierwszych pracowników. Kto może liczyć na pracę?
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Doświadczeni architekci oprogramowania na celowniku. Mobica rekrutuje

PODZIEL SIĘ


Autor: jk

22 gru 2014 11:22


Zaawansowane systemy wbudowane i rozwój oprogramowania dla urządzeń mobilnych oraz dedykowanych branży motoryzacyjnej – to główne obszary, jakimi zajmują się już pierwsi pracownicy utworzonego w listopadzie oddziału Mobici.

Czytaj też: Sektor publiczny kiepsko płaci informatykom. A potem są problemy

Biuro stawia na programistów mających doświadczenie w rozwijaniu projektów na platformę Android, specjalizujących się głównie w programowaniu z wykorzystaniem języków Java, C/C++, JavaScript lub Python, a także osoby odpowiedzialne za automatyzację procesów testowych.

Wedle planów, południowo-wschodni ośrodek IT ma zostać kolebką innowacyjnych rozwiązań w zakresie urządzeń przenośnych i kreatywnego programowania – to tu między innymi będą powstawać przedsięwzięcia dla klientów z całego świata, w tym dla potentatów technologicznych z Doliny Krzemowej w Kalifornii. Z tego też względu Mobica poszukuje w Rzeszowie doświadczonych architektów oprogramowania, którzy na miejscu wspomogą amerykańską placówkę firmy w San Jose.

Czytaj też: Mężczyźni informatycy zarabiają więcej od kobiet w tym zawodzie. O 12 proc.

Lokalny oddział otwiera swoje drzwi także dla absolwentów i studentów ostatnich lat kierunków informatycznych, chcąc na starcie zapewnić im wsparcie profesjonalistów – doświadczonych developerów i inżynierów.

– Podbudowa teoretyczna zawsze powinna iść w parze z pogłębioną praktyką – zauważa Sandra Jędra, PR manager firmy. – Wspierając programy stażowe staramy się wyjść naprzeciw młodym, zdolnym ludziom, którzy mogą w przyszłości na stałe zasilić szeregi Mobici. Tym, którzy mają już doświadczenie w świecie IT, proponujemy możliwość rozwoju i podniesienie swoich kompetencji. Gwarancją tego ma być zbalansowany zespół, nieustanie wymieniający się wiedzą i swoistym know-how – dodaje.

W tym roku Mobica obchodzi swoje dziesiąte urodziny. Firma poszukuje w Polsce utalentowanych programistów, przed którymi otwierają się atrakcyjne ścieżki kariery. Rzeszów to szóste polskie miasto, po Łodzi, Warszawie, Bydgoszczy, Szczecinie i Lublinie, w którym Mobica rozwija innowacyjne projekty informatyczne. Do grona klientów firmy należą m.in. General Motors, TomTom, Vodafone, Motorola, Imagination Technologies, Skype, Opera czy Intel.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.