Dobre perspektywy dla pracowników fabryki CCC

0 0
Dobre perspektywy dla pracowników fabryki CCC

Co najmniej 40 mln zł zainwestuje w rozbudowę zakładu w Polkowicach firma CCC Factory. Otrzymała ona nowe zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej w Legnickiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej.

Jak poinformował we wtorek PAP dyrektor Biura Zarządu Legnickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej Maciej Rojowski, wydanie nowego zezwolenia na prowadzenie działalności gospodarczej wiąże się z rozbudową zakładu CCC Factory w Polkowicach.

"Firma planuje zwiększenie produkcji w zakładzie (...), poprzez budowę nowoczesnej hali wysokiego składowania wraz z zapleczem socjalno-biurowym oraz modernizację posiadanego parku technologicznego wykorzystywanego w procesie produkcji obuwia" - podał Rojowski.

CCC Factory w rozbudowę zakładu planuje zainwestować co najmniej 40 mln zł i zwiększyć zatrudnienie o co najmniej 10 osób. "Inwestor zobowiązał się również utrzymać łączne zatrudnienie na poziomie nie niższym, niż 578 pracowników, nie krócej niż do końca grudnia 2018 r." - dodał Rojowski.

Spółka specjalizuje się w produkcji obuwia, wyrobów rymarskich i kaletniczych. Nowa inwestycja związana jest z planem ekspansji na rynki europejskie.

Od 2000 r. CCC Factory zainwestowało w Polkowicach prawie 47 mln zł. Obecnie w zakładzie w Polkowicach pracuje 571 osób, co czyni firmę jednym z największych pracodawców w Legnickiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej.

SŁOWA KLUCZOWE

 

POLECAMY

KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.