Dobre perspektywy dla pracowników fabryki CCC

Co najmniej 40 mln zł zainwestuje w rozbudowę zakładu w Polkowicach firma CCC Factory. Otrzymała ona nowe zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej w Legnickiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Dobre perspektywy dla pracowników fabryki CCC

PODZIEL SIĘ


Autor: PAP

28 maj 2013 16:48


Jak poinformował we wtorek PAP dyrektor Biura Zarządu Legnickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej Maciej Rojowski, wydanie nowego zezwolenia na prowadzenie działalności gospodarczej wiąże się z rozbudową zakładu CCC Factory w Polkowicach.

"Firma planuje zwiększenie produkcji w zakładzie (...), poprzez budowę nowoczesnej hali wysokiego składowania wraz z zapleczem socjalno-biurowym oraz modernizację posiadanego parku technologicznego wykorzystywanego w procesie produkcji obuwia" - podał Rojowski.

CCC Factory w rozbudowę zakładu planuje zainwestować co najmniej 40 mln zł i zwiększyć zatrudnienie o co najmniej 10 osób. "Inwestor zobowiązał się również utrzymać łączne zatrudnienie na poziomie nie niższym, niż 578 pracowników, nie krócej niż do końca grudnia 2018 r." - dodał Rojowski.

Spółka specjalizuje się w produkcji obuwia, wyrobów rymarskich i kaletniczych. Nowa inwestycja związana jest z planem ekspansji na rynki europejskie.

Od 2000 r. CCC Factory zainwestowało w Polkowicach prawie 47 mln zł. Obecnie w zakładzie w Polkowicach pracuje 571 osób, co czyni firmę jednym z największych pracodawców w Legnickiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.