Dni Kariery - Twoja szansa na sukces!

0 0
Dni Kariery - Twoja szansa na sukces!
Już 20 października Dni Kariery w Katowicach. /fot. dnikariery.pl

20 października 2015 r. o godzinie 9:00 w Altusie w Katowicach, rozpocznie się jedno z najbardziej wyczekiwanych przez studentów wydarzeń. Dni Kariery co roku przyciągają ponad 45 tys. uczestników na targi pracy, praktyk i staży.

Także i Ty będziesz miał szansę spotkać swojego wymarzonego pracodawcę i przekonać się jak bliska jest możliwość zdobycia upragnionego miejsca w firmie. Każdego roku tysiące studentów odnajduje zatrudnienie w największych korporacjach. Tradycyjnie największy popyt na pracowników obserwuje się w branży handlu i sprzedaży, obsługi klienta, a także: bankowości, finansów, ubezpieczeń, komunikacji i zaawansowanych technologii.

Najwięcej wakatów znajdziemy w dużych firmach i korporacjach – przedstawicieli wielu z nich będzie można spotkać na Dniach Kariery, m.in.: Lidl, KPMG, EY, Deloitte, PZU, Nestle, PwC i wiele innych.Podczas samego wydarzenia, będziesz miał również okazję, by skonsultować swoje CV, sprawdzić swoje umiejętności językowe i porozmawiać o swojej ścieżce kariery w specjalnie przygotowanej Strefie Doradztwa Zawodowego, a także możliwości zrelaksowania się w Strefie Chillout.

Organizatorami Dni Kariery są studenci z AIESEC Katowice. AIESEC to globalna organizacja prowadzona przez młodych ludzi, która od ponad 65 lat realizuje program praktyk i wolontariatów, docierając do 126 krajów i terytoriów. W Polsce jest obecna w 17 największych ośrodkach akademickich, gdzie poprzez realizowane projekty i pracę zespołową umożliwia studentom rozwój osobisty i profesjonalny. Kształtuje wśród nich postawę przedsiębiorczości oraz umiejętności komunikacyjne. Rozwija przyszłych liderów, którzy w odpowiedzialny sposób będą wpływali na swoje lokalne otoczenie.

To wszystko czeka na Ciebie! Zapisz się na stronie dnikariery.pl, pobierz bezpłatny bilet i jednocześnie weź udział w konkursie w którym do wygrania będą nagrody o łącznej wartości ponad 3 tys. zł!

Dokładne informacje o firmach obecnych na Dniach Kariery będą na bieżąco publikowane na stronie www.dnikariery.pl/, a także na wydarzeniu na Facebooku.

 

POLECAMY

KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.