Dentim Clinic szuka pracowników. Kusi przeprowadzką do... Katowic

• Centrum Implantologii i Ortodoncji Dentim Clinic szuka pracowników.
• To nie pierwszy raz kiedy firma zachęca do przeprowadzki do Katowic.
• Do tej pory ośrodkowi udało się już sprowadzić pracowników m.in. z Wielkiej Brytanii, Niemiec, Warszawy i Wrocławia.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Dentim Clinic szuka pracowników. Kusi przeprowadzką do... Katowic

PODZIEL SIĘ


Autor: InfoDent24.pl

www.infodent24.pl

16 sie 2016 14:20


Dentim Clinic ruszyła z ogólnopolską rekrutacją dentystów specjalizujących się m.in. w implantologii, ortodoncji i protetyce. Co ciekawe, ośrodek rekrutując namawia nie tylko do pracy, ale także do zamieszkania w stolicy Górnego Śląska.

- Poszukujemy stomatologów gotowych przeprowadzić się do Katowic. Przy okazji jednak postanowiliśmy rozwiać parę stereotypów o mieście i regionie. Niestety w głowie wielu stomatologów z Warszawy czy Gdańska, Katowice to wciąż kopalnie i koksownie, a ta błędna wizja zniechęca do przeprowadzki i pracy na Śląsku - mówi lek. stom. Wojciech Fąferko, właściciel Centrum Implantologii i Ortodoncji Dentim Clinic, które wpadło na pomysł rekrutacji przez miasto.

Dlatego też stomatolodzy stworzyli stronę-ogłoszenie o pracę - movetokato.pl, na której obalają stereotypy dotyczące miasta. Można dowiedzieć się z niej m.in. że Katowice to najmniej zakorkowane miasto w Polsce, zajmujące obecnie 119 miejsce w rankingu najszybciej rozwijających się miast na świecie.

Pomysłodawcy ogłoszenia punktują także fakt, że Katowice zajmują 5 miejsce w rankingu zagranicznych inwestycji, wyprzedzając m.in. Rotterdam i Frankfurt.  Atutem, który ma skłonić dentystów do przeprowadzki do Katowic, ma być także 40 proc. terenów zielonych i kultura.

Cały artykuł znajdziesz tutaj.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.