Deloitte otwiera w Rzeszowie Centrum Usług Wspólnych. Zatrudni kilkadziesiąt osób

0 0
Deloitte otwiera w Rzeszowie Centrum Usług Wspólnych. Zatrudni kilkadziesiąt osób
Centrum Usług Wspólnych w Rzeszowie będzie świadczyło usługi wewnętrzne związane m.in. z księgowością, obsługą IT, administracją i zarządzaniem ryzykiem dla oddziałów Deloitte z 18 krajów (Fot. DeloitteToronto3/ Flickr)

Firma Deloitte otwiera w Rzeszowie międzynarodowe  dla oddziałów Deloitte zlokalizowanych w regionie Europy Środkowej.

Centrum będzie świadczyło usługi wewnętrzne związane m.in. z księgowością, obsługą IT, administracją i zarządzaniem ryzykiem dla oddziałów Deloitte z 18 krajów. Centrum rozpocznie od zatrudnienia kilkudziesięciu osób. Jeśli plany i oczekiwania Deloitte zostaną spełnione to firma rozważa istotne zwiększenie skali działalności oddziału.

Zatrudnienie znajdą absolwenci szkół wyższych o profilu ekonomicznym, technicznym, informatycznym, z zakresu administracji czy logistyki, którzy władają językami obcymi zarówno zachodnio – jak i wschodnioeuropejskimi.

- Deloitte w Europie Środkowej rozwija się bardzo dynamicznie – mówi Alastair Teare, partner, CEO Deloitte w Europie Środkowej – Intensywny wzrost firmy wymaga coraz bardziej zaawansowanych technologicznie i niezwykle efektywnych procesów wewnętrznych, najlepiej jeśli są one ujednolicone i centralnie zarządzane. Centrum w Rzeszowie pomoże nam bardziej efektywnie zarządzać procesami wewnętrznymi w szybko rosnącej organizacji, aby świadczyć naszym klientom usługi najwyższej jakości - dodaje.

Czytaj też: Nowa siedziba Deloitte w Katowicach

Lokalizacja nowego centrum w Rzeszowie związana jest zarówno z ogromnym potencjałem mieszkających tu oraz uczących się młodych ludzi, ich wykształceniem i determinacją, jak i z dogodnym położeniem dynamicznie rozwijającego się miasta. Duża liczba studentów, którzy uczą się na uczelniach w Rzeszowie, oraz stosunkowo bliskich miastach takich jak Lublin czy Kraków, to ogromny atut tej lokalizacji.

Rzeszów posiada dogodne położenie geograficzne oraz rozwiązania komunikacyjne związane z międzynarodowym lotniskiem i drogami dojazdowymi. Miasto oferuje infrastrukturę na najwyższym poziomie, jak również wieloletnie relacje kulturowe i gospodarcze z krajami Europy Środkowej. Ważnym czynnikiem jest także wielka przychylność lokalnych władz.

- Centrum Usług Wspólnych Deloitte dla Europy Środkowej (Deloitte Shared Services Centre for CE in Rzeszów) zapewni dużej grupie młodych, zdolnych ludzi nie tylko stabilne i nowoczesne miejsce pracy, ale również rozwój zawodowy w międzynarodowej firmie – mówi Krzysztof Kwiecień, dyrektor HR w Polsce i Europie Środkowej w Deloitte. – Będą oni mieli kontakt z najwyższymi międzynarodowymi standardami pracy, współpracując z ekspertami z wielu krajów – dodaje.

SŁOWA KLUCZOWE

 

POLECAMY

KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.