Deloitte otwiera w Rzeszowie Centrum Usług Wspólnych. Zatrudni kilkadziesiąt osób

Firma Deloitte otwiera w Rzeszowie międzynarodowe  dla oddziałów Deloitte zlokalizowanych w regionie Europy Środkowej.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Deloitte otwiera w Rzeszowie Centrum Usług Wspólnych. Zatrudni kilkadziesiąt osób

PODZIEL SIĘ


Autor: jk

21 lip 2015 11:14


Centrum będzie świadczyło usługi wewnętrzne związane m.in. z księgowością, obsługą IT, administracją i zarządzaniem ryzykiem dla oddziałów Deloitte z 18 krajów. Centrum rozpocznie od zatrudnienia kilkudziesięciu osób. Jeśli plany i oczekiwania Deloitte zostaną spełnione to firma rozważa istotne zwiększenie skali działalności oddziału.

Zatrudnienie znajdą absolwenci szkół wyższych o profilu ekonomicznym, technicznym, informatycznym, z zakresu administracji czy logistyki, którzy władają językami obcymi zarówno zachodnio – jak i wschodnioeuropejskimi.

- Deloitte w Europie Środkowej rozwija się bardzo dynamicznie – mówi Alastair Teare, partner, CEO Deloitte w Europie Środkowej – Intensywny wzrost firmy wymaga coraz bardziej zaawansowanych technologicznie i niezwykle efektywnych procesów wewnętrznych, najlepiej jeśli są one ujednolicone i centralnie zarządzane. Centrum w Rzeszowie pomoże nam bardziej efektywnie zarządzać procesami wewnętrznymi w szybko rosnącej organizacji, aby świadczyć naszym klientom usługi najwyższej jakości - dodaje.

Czytaj też: Nowa siedziba Deloitte w Katowicach

Lokalizacja nowego centrum w Rzeszowie związana jest zarówno z ogromnym potencjałem mieszkających tu oraz uczących się młodych ludzi, ich wykształceniem i determinacją, jak i z dogodnym położeniem dynamicznie rozwijającego się miasta. Duża liczba studentów, którzy uczą się na uczelniach w Rzeszowie, oraz stosunkowo bliskich miastach takich jak Lublin czy Kraków, to ogromny atut tej lokalizacji.

Rzeszów posiada dogodne położenie geograficzne oraz rozwiązania komunikacyjne związane z międzynarodowym lotniskiem i drogami dojazdowymi. Miasto oferuje infrastrukturę na najwyższym poziomie, jak również wieloletnie relacje kulturowe i gospodarcze z krajami Europy Środkowej. Ważnym czynnikiem jest także wielka przychylność lokalnych władz.

- Centrum Usług Wspólnych Deloitte dla Europy Środkowej (Deloitte Shared Services Centre for CE in Rzeszów) zapewni dużej grupie młodych, zdolnych ludzi nie tylko stabilne i nowoczesne miejsce pracy, ale również rozwój zawodowy w międzynarodowej firmie – mówi Krzysztof Kwiecień, dyrektor HR w Polsce i Europie Środkowej w Deloitte. – Będą oni mieli kontakt z najwyższymi międzynarodowymi standardami pracy, współpracując z ekspertami z wielu krajów – dodaje.

CZYTAJ DALEJ »
Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.