Czteroletnie kontrakty w Chinach czekają na ekspertów

Trwa rekrutacja na stanowiska ekspertów długoterminowych oraz dyrektora biura w Chinach w projekcie "EU-China Social Protection Reform Project".
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Czteroletnie kontrakty w Chinach czekają na ekspertów

PODZIEL SIĘ


Autor: jm

11 sie 2014 11:31


Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej jako członek konsorcjum 7 państw (Belgii, Czech, Francji, Hiszpanii, Polski, Rumunii i Włoch jako lidera Konsorcjum) bierze udział w projekcie Komisji Europejskiej i Rządu Chińskiej Republiki Ludowej „EU-China Social Protection Reform Project”. Obecnie konsorcjum poszukuje ekspertów do pracy w Chinach.

Projekt ma na celu przekazanie Chinom doświadczeń państw europejskich i składa się z trzech komponentów: wzmacnianie zdolności administracyjnej w zakresie zabezpieczenia społecznego; wzmacnianie zdolności instytucjonalnej w zakresie zarządzania finansowego i nadzoru nad funduszami ubezpieczenia społecznego i pomoc w rozwoju ram prawnych i wdrażaniu systemu pomocy społecznej.

Rozpoczęcie projektu planowane jest na październik 2014 r., a okres jego realizacji wynosi cztery lata. W związku z jego realizacją konsorcjum poszukuje kandydatów na stanowiska ekspertów długoterminowych w Chinach dla każdego z trzech komponentów oraz dyrektora biura projektu w Chinach. Czas trwania kontraktów to 4 lata.

Jednym z wymogów koniecznych, jakie muszą spełnić kandydaci jest zatrudnienie na stanowisku urzędniczym w jednej z organizacji wchodzących w skład Konsorcjum co najmniej przez trzy lata, w ciągu ostatnich pięciu lat.  Więcej informacji na stronie Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.