Częstochowa wciąż ma środki na aktywizację bezrobotnych

Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie wciąż posiada środki na aktywizację zawodową osób bezrobotnych. Na rożnego rodzaju wsparcie mogą liczyć osoby do 30 roku życia, a także pracodawcy i przedsiębiorcy, którzy zdecydują się na ich zatrudnienie.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Częstochowa wciąż ma środki na aktywizację bezrobotnych

PODZIEL SIĘ


Autor: JS

11 sie 2017 21:58


Częstochowski PUP informuje, że wciąż posiada środki na aktywizację zawodową w ramach różnych form wsparcia: prac interwencyjnych, robót publicznych, staży, refundacji kosztów wyposażenia lub doposażenia stanowiska pracy, refundacji wynagrodzenia zatrudnianego pracownika do 30 roku życia.

Urząd pracy dysponuje też środkami finansowymi na aktywizację zawodową osób do 30 roku życia. Osoby takie mogą skorzystać z bonów stażowych, bonów zatrudnieniowych, bonów szkoleniowych, bonów na zasiedlenie, szkoleń indywidualnych oraz  środków na podjęcie działalności gospodarczej.

Środki finansowe na wszystkie działania aktywizacyjne pochodzą z programów i projektów realizowanych przez Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie z Funduszu Pracy, jak i współfinansowanych z Europejskiego Funduszu Społecznego.

Aby skorzystać z pomocy wystarczy skontaktować się z Powiatowym Urzędem Pracy w Częstochowie. Warto też odwiedzić stronę internetową urzędu pracy.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.