Cybercom Poland w Łodzi zatrudni programistów i specjalistów IT

0 0

Zapadła decyzja o dalszym rozwoju biura Cybercom Poland w Łodzi. Firma planuje zatrudnić programistów C/C++, Java, a także testerów i administratorów IT.

Cybercom Poland w Łodzi zatrudni programistów i specjalistów IT
fot.cybercom.pl

Nawet 150 programistów i specjalistów IT może w ciągu dwóch lat zatrudnić w Łodzi spółka Cybercom Poland. Firma specjalizuje się w rozwiązaniach internetowych, usługach mobilnych oraz telekomunikacyjnych.

W tym roku praca dla 50 osób

Jak poinformowali przedstawiciele firmy, zapadła decyzja o dalszym rozwoju jej biura w Łodzi, gdzie pracuje obecnie ponad 130 specjalistów. Firma planuje zatrudnić w tym roku 50 osób, w większości programistów C/C++, Java, a także testerów i administratorów IT.

Ma to związek z umieszczeniem w Łodzi działu odpowiedzialnego za dostarczanie rozwiązań dla jednego ze strategicznych klientów firmy ze Szwecji.

"Do tej pory był on obsługiwany niemal wyłącznie w Szwecji. Od tego roku rozpoczęliśmy pracę dla tego klienta również w Łodzi" - powiedział na spotkaniu z dziennikarzami dyrektorem operacyjnym spółki w Polsce, Marcin Siech.

Znalezienie specjalistów największym wyzwaniem

Przyznał, że największym wyzwaniem jest znalezienie na rynku dostatecznej liczby specjalistów - programistów, czy specjalistów IT, którzy są obecnie bardzo poszukiwani. Zapowiedział, że jeżeli ten projekt się powiedzie, to w przyszłym roku firma może zatrudnić w Łodzi kolejnych 100 osób.

Cybercom Poland ma biura w Łodzi i w Warszawie, ale to łódzki oddział ma być największym w Polsce. Firma zatrudnia obecnie w sumie ponad 170 specjalistów.

Spółka specjalizuje się w rozwiązaniach internetowych, bezpieczeństwie, usługach mobilnych oraz telekomunikacyjnych. Świadczy usługi consultingowe i outsourcingowe czy testowania dla dużych i średnich firm. Poza obsługą klientów skandynawskich, łódzki oddział realizuje także usługi na rynku lokalnym oraz projekty outsourcingowe dla innych klientów międzynarodowych.

Cybercom Poland należy do szwedzkiej grupy Cybercom zajmującej się doradztwem technologicznym. Jej centrala znajduje się w Sztokholmie. Grupa posiada 22 oddziały w 6 krajach: Danii, Finlandii, Polsce, Szwecji, Indiach i Singapurze. Zatrudnia w sumie ponad 1200 specjalistów.

SŁOWA KLUCZOWE

 

POLECAMY

KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.