Co pan robi zawodowo? – Testuję łóżka

Zainteresowanie tą niezwykłą ofertą pracy przerosło oczekiwania samego pomysłodawcy. Osiemset osób z całego świata zgłosiło się do przetestowania wygody 35 pokoi w jednym z hoteli w centrum Helsinek.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Co pan robi zawodowo? – Testuję łóżka

PODZIEL SIĘ


Autor: PAP

30 mar 2013 20:56


Tio Tikka, który od 2,5 roku kieruje hotelem w centrum Helsinek, wyjaśnił, że zasada jest prosta - zatrudniona osoba przez 35 nocy będzie spała po kolei w każdym z hotelowych pokoi, a także zwiedzała stolicę Finlandii, a swoje doświadczenia codziennie będzie opisywać na blogu.

"Szukamy osoby komunikatywnej, z lekkim piórem, żeby jej wpisy dobrze się czytało. Doświadczenie w turystyce jest atutem" - powiedział Tikka. Jak wyznał, spodziewał się ok. 100 chętnych, a zgłosiło się już 800 osób z całego świata.

Kandydaci powinni bardzo dobrze mówić po angielsku, swobodnie porozumieć się po fińsku, a znajomość rosyjskiego jest mile widziana.
Nie wiadomo jeszcze, ile zarobi szczęśliwiec, którzy pokona wszystkich konkurentów i otrzyma posadę; profesjonalne testowanie pokoi ma się zacząć 17 maja. Chętni nadal mogą wysyłać aplikacje.

W 2010 roku pewna Chinka pokonała prawie 8 tys. kontrkandydatów ubiegających się o posadę testera hoteli dla chińskiej wyszukiwarki turystycznej Qunar.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

1 komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.

Śpioch 2013-03-30 23:23:07

Idealna praca dla mnie!