Cisco z Krakowa potroi liczbę pracowników

0 0
Cisco z Krakowa potroi liczbę pracowników

Amerykański koncern informatyczny Cisco, który w Krakowie zatrudnia około 300 pracowników, zamierza w najbliższych 2-3 latach nawet trzykrotnie powiększyć liczbę pracowników.

W Krakowie od roku działa centrum wsparcia Cisco. Obsługuje klientów z regionu Europy, Bliskiego Wschodu, Afryki oraz Rosji. Ośrodek świadczy usługi zarówno dla innych podmiotów amerykańskiego koncernu, jak i klientów zewnętrznych w zakresie wsparcia technicznego oraz obsługi księgowej, rachunkowej i zamówień.

"Kiedy rok temu otwieraliśmy pierwsze biuro w Krakowie mówiłem o tym, że chcemy w tym mieście dynamicznie się rozwijać. W ciągu roku udało nam się zatrudnić 300 osób, a Kraków stał się bardzo ważnym centrum dla naszych globalnych interesów" - powiedział podczas konferencji prasowej wiceprezes firmy Cisco Olivier Kohler.

We wtorek firma uroczyście otworzyła drugie biuro w Krakowie. Jak zapowiedzieli jej przedstawiciele, obok rozpoczęła się już budowa trzeciego, największego biura, które ruszy w ciągu 2-3 lat. W tym czasie Cisco zamierza zwiększyć zatrudnienie nawet trzykrotnie.

"Wszystko zależy od rozwoju naszego biznesu i sytuacji makroekonomicznej na świecie" - zaznaczył wiceprezes.

Dodał, że decyzja o inwestycji w nowy budynek świadczy o tym, że firma jest zadowolona z poziomu pracowników w Krakowie.

Firma poszukuje przede wszystkim inżynierów z kilkuletnim stażem. Zapowiada też zatrudnianie absolwentów uczelni technicznych oraz studentów ostatnich lat, którym proponuje specjalny program stażowy.

Cicso jest światowym liderem w dziedzinie technologii sieciowych przeznaczonych do obsługi internetu. Firma zatrudnia na świecie ponad 70 tys. pracowników.

SŁOWA KLUCZOWE

 

POLECAMY

KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.