Capgemini zatrudni 300 nowych pracowników w Katowicach i Krakowie. Kogo szuka?

Capgemini poszukuje pracowników do swoich oddziałów w Katowicach i Krakowie. Pracę znajdzie łącznie 300 osób.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Capgemini zatrudni 300 nowych pracowników w Katowicach i Krakowie. Kogo szuka?

PODZIEL SIĘ


Autor: PAP/AT

6 lip 2015 13:56


Firma Capgemini już rozpoczęła rekrutację do centrów Business Process Outsourcing (BPO) w Katowicach i Krakowie.

Poszukiwani pracownicy ze znajomością języków obcych

"Capgemini BPO poszukuje przede wszystkim analityków finansowo-księgowych, którzy będą odpowiedzialni za utrzymywanie profesjonalnych relacji z klientem zagranicznym, procesowanie danych finansowych, przygotowywanie raportów i analiz oraz rozliczanie i uzgadnianie kont księgowych" - poinformowano w komunikacie.

Poszukiwane są przede wszystkim osoby z dobrą znajomością języków obcych, w szczególności języka niemieckiego, francuskiego oraz języków skandynawskich. Zatrudnienie mogą znaleźć zarówno osoby z wieloletnim doświadczeniem, jak i niedawni absolwenci uczelni wyższych.

Specjalizacją Capgemini BPO, którego biura znajdują się w Katowicach i Krakowie, są m.in. usługi finansowo-księgowe, prawne, obsługa klienta, projekty marketingowe, zarządzanie dostawami, a także zarządzanie zasobami ludzkimi. Obecnie w centrach BPO pracuje 3,5 tys. osób.

Capgemini w Polsce specjalizuje się w projektach transformacji przedsiębiorstw w oparciu o technologie informatyczne, outsourcing procesów biznesowych, usługi w zakresie infrastruktury IT oraz rozwój oprogramowania spełniającego indywidualne potrzeby biznesu. W grudniu ubiegłego roku liczba pracowników firmy w Polsce przekroczyła 6 tys.

Capgemini zatrudnia prawie 145 tys. osób w ponad 40 krajach. Jest jednym z największych na świecie dostawców usług konsultingowych, technologicznych i outsourcingu. W 2014 r. firma odnotowała globalny przychód w wysokości 10,5 mld euro.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.