Capgemini zatrudni 100 osób we Wrocławiu

0 0
Capgemini zatrudni 100 osób we Wrocławiu

- Rekrutacja jest kierowana zarówno do specjalistów z kilkuletnim doświadczeniem w obszarze obsługi projektów IT, jak i do absolwentów kierunków ścisłych. Poszukujemy również kandydatów, którzy dopiero zaczynają pracę w branży technologicznej i chcą rozwijać swoje kompetencje w tym obszarze - mówi Piotr Poprawski dyrektor Capgemini Software Solutions Center

- Osoby, które pomyślnie przejdą proces rekrutacji, będą odpowiedzialne za realizację zróżnicowanych projektów IT dla prestiżowych międzynarodowych oraz polskich klientów - dodaje dyrektor.

Software Solutions Center we Wrocławiu poszukuje przede wszystkim programistów JAVA, konsultantów SAP BI, inżynierów wsparcia aplikacji oraz analityków. Cenną kompetencją kandydatów do pracy będzie znajomość języka niemieckiego.

Łącznie, w całej Polsce firma planuje zatrudnienie dodatkowych 500 specjalistów. Capgemini Polska to jeden z najprężniej rozwijających się pracodawców sektora nowoczesnych usług dla biznesu, który zatrudnia w Polsce już ponad 5 tys. pracowników.

- Ambitne plany rekrutacyjne są rezultatem zwiększającej się skali działania Capgemini w Polsce. Firma pozyskuje nowych klientów oraz rozszerza zakres realizowanych już projektów - tłumaczy Piotr Poprawski. - W związku z intensywną rekrutacją skierowaną również do studentów i absolwentów, nasza firma przygotowuje szereg programów stażowych. Najlepszym praktykantom oferujemy możliwość kontynuowania kariery w oparciu o umowę o pracę - dodaje.

Wrocławski oddział Capgemini jest wiodącym dostawcą usług w zakresie tworzenia, testowania oraz wdrażania zaawansowanego oprogramowania IT w Polsce. Klientami centrum są aktualnie, m.in. Daimler AG, BMW AG, DB Schenker AG i Krajowa Izba Rozliczeniowa S.A. Obecnie w Software Solutions Center we Wrocławiu pracuje już ponad 500 inżynierów.

SŁOWA KLUCZOWE

 

POLECAMY

KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.