Były członek RPP kandydatem do RN PCC Rokita

Profesor Marian Noga, były członek Rady Polityki Pieniężnej został zgłoszony do kandydowania do Rady Nadzorczej, chemicznej spółki PCC Rokita. Kandyduje także Robert Pabich.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Były członek RPP kandydatem do RN PCC Rokita

PODZIEL SIĘ


Autor: PAP

20 paź 2014 9:54


Profesor Noga to znany polski ekonomista. W latach 2000-2004 senator IV i V kadencji RP. W latach 2004-2010 członek Rady Polityki Pieniężnej. W latach 1969-2005 związany z Akademią Ekonomiczną we Wrocławiu, w tym w latach 1999-2005 Rektor Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu.

Od 2013 Noga jest dyrektorem Instytutu Współpracy z Biznesem Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu i równolegle Dyrektorem Instytutu Finansów i Rachunkowości Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu.

Robert Pabich ukończył Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu. Specjalizuje się w zarządzaniu finansami.

W latach 2001-2014 pracował w działach audytu i doradztwa gospodarczego spółek Arthur Andersen, Ernst&Young oraz Deloitte, gdzie od 2011 zajmował stanowisko dyrektora w dziale audytu.

PCC Rokita to firma chemiczna zajmująca się produkcją i handlem produktami chemicznymi, które wykorzystywane są we wszystkich gałęziach gospodarki – m.in. meblarskiej, budowlanej, chemicznej i energetycznej. PCC Rokita zajmuje wiodącą pozycję na środkowoeuropejskim rynku polioli i alkaliów oraz jest znaczącym dostawcą związków fosforopochodnych i naftalenopochodnych. W ofercie produktowej spółki znajduje się ponad 250 wyrobów.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.