Bosch inwestuje w przyszłą kadrę zarządzającą. Szuka najlepszych

Na całym świecie trwają poszukiwania absolwentów, którzy ukończyli studia z bardzo dobrymi wynikami. Koncern planuje w tym roku obsadzić 280 stanowisk w programie rozwoju dla przyszłej kadry.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Bosch inwestuje w przyszłą kadrę zarządzającą. Szuka najlepszych

PODZIEL SIĘ


Autor: wnp.pl

wnp.pl

25 lut 2016 12:53


Wybrane osoby będą przygotowywać się do roli managerów w ramach programu JMP (Junior Managers Program). - Szkolimy naszych stażystów, aby we współczesnym, zintegrowanym w sieci świecie potrafili zarządzać pracownikami, byli dla nich punktem odniesienia i wspólnie odnosili sukcesy, mówi Christoph Kübel, członek zarządu i dyrektor ds. personalnych Robert Bosch GmbH.

Najwięcej stanowisk dla stażystów Bosch przewidział w Niemczech (65) oraz w Chinach (41). Po raz pierwszy o co najmniej 4 stanowiska będą ubiegać się także kandydaci z Polski. - Poszukujemy osób o otwartych horyzontach z wiedzą w dziedzinie IT i oprogramowania, ale także osób po studiach inżynierskich i ekonomicznych. Program JMP ma być przepustką do kariery, powiedział Kübel. W zarządzie spółki Bosch znajduje się obecnie czterech byłych uczestników tego programu.

W ramach programu Junior Managers Program Bosch od ponad 30 lat przygotowuje absolwentów do pełnienia funkcji managerskich w koncernie.

Więcej tutaj.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.