Bodziec dla bezrobotnych? Sprzedaż bezpośrednia

0 0
Bodziec dla bezrobotnych? Sprzedaż bezpośrednia

Wyjściem z dołka bezskutecznego poszukiwania pracy może stać się aktywność w sprzedaży bezpośredniej - mówią specjaliści.

- Tutaj zawsze potrzebni są nowi ludzie. Nie ma takiej sytuacji, że ktoś przychodzi, a firma mówi dziękujemy, nie potrzebujemy - podkreśla Mirosław Luboń, dyrektor Polskiego Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej.- Na etat w tym sektorze liczyć nie można, ale nie ma żadnych przeszkód, by zostać sprzedawcą - podkreśla.

Na sprzedaży nie da się zarobić kokosów, ale na pewno jest to lepsze niż załamywanie rąk.

Loboń dodaje również, że sprzedaż bezpośrednia jest również prawdziwym inkubatorem przedsiębiorczości. Zwraca uwagę, że jeśli chce się w tym sektorze pracować efektywnie, to powinno się założyć własną działalność gospodarczą. Kosztuje to niewiele, a czasami nic, poza oczywiście rejestracją firmy w urzędzie gminy.

Zdecydowana większość osób funkcjonujących w strukturach sprzedaży bezpośredniej to kobiety przed 40 rokiem życia. Dla wielu z nich jest to start do założenia na przykład własnego gabinetu kosmetycznego.

Rozprowadzając kosmetyki i uczestnicząc w szkoleniach uczą się nowych rzeczy i mają motywację do działania. - I o to właśnie chodzi - podkreśla Mirosław Luboń. Najważniejsze, by nie wypaść z rynku pracy.

SŁOWA KLUCZOWE

 

POLECAMY

KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.