Biuro magnesem przyciągającym najlepszych pracowników

Szybki rozwój sektora BPO sprawił, że wykształceni pracownicy stali się "towarem deficytowym". Szczególna walka trwa na takich rynkach, jak Wrocław, Kraków czy Katowice. W takiej sytuacji każdy detal ma znaczenie, a siedziba firmy może pełnić rolę wabika na pracowników.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Biuro magnesem przyciągającym najlepszych pracowników

PODZIEL SIĘ


Autor: PropertyNews.pl

Property News

17 sty 2015 13:40


- Jeszcze kilka lat temu wiele firm uważało miasta regionalne za miejsca, gdzie nie trzeba realizować zaawansowanych techonlogicznie budynków biurowych. Dziś sytuacja jest inna, bo potrzeby najemców z roku na rok rosną - powiedziała Joanna Nicińska, Head of Leasing, Echo Investment.

Jak dodała przedstawicielka Echo Investment, dzisiejsza sytuacja rynkowa wymusza na najemcach z sektora BPO twardą walkę o pracowników. - Oferują im nie tylko lepsze warunki pracy, ale również dbają o ich otoczenie - dodała Nicińska. Z tego powodu kluczowe staje się wejście do takiego projektu biurowego, który oferuje powierzchnie w najwyższej jakości.

Marek Stasieńko regionalny kierownik ds. wynajmu, Skanska Property Poland zaznaczył, że równie ważne jak wnętrza budynku jest jego otoczenie. - Dobrze skomunikowany budynek w interesującym otoczeniu, gwarantujący spełnienie potrzeb pracowników to miejsce, które nie ma problemów ze znalezieniem najemców - powiedział podczas Property Forum Katowice 2015.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.