Beata Stelmach, prezes GE: Atutem polskich pracowników jest wykształcenie, mobilność i umiejętność dostosowywania się

- Niskie koszty pracy były atutem polskiej gospodarki 25 lat temu, kiedy inwestorzy zagraniczni przyjeżdżali do Polski, zakładali swoje przedstawicielstwa a następnie przejmowali fabryki. Dziś sytuacja jest odmienna - mówi Beata Stelmach, prezes GE na Polskę i Europę środkowo-wschodnią.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Beata Stelmach, prezes GE: Atutem polskich pracowników jest wykształcenie, mobilność i umiejętność dostosowywania się

PODZIEL SIĘ


Autor: WNP.pl (Dariusz Ciepiela)

wnp.pl

27 lut 2015 11:28


Zwraca uwagę, że obecnie koszty pracy w wielu innych miejscach świata są zdecydowanie niższe niż w Polsce, a mimo to inwestorzy zagraniczni rozbudowują swoją obecność w Polsce, lub inwestują w nowe przedsięwzięcia. Dzieje się tak przede wszystkim dzięki jakości pracy i dzięki bardzo dobrze wykształconej kadrze. Beata Stelmach przekonuje, że atutem polskich pracowników jest wykształcenie i gotowość do pracy, do przemieszczania się oraz do dostosowywania się do kultur międzynarodowych a także do oczekiwań i wymagań inwestorów.

- Jakość i efektywność pracy z roku na rok rośnie, dużo jeszcze mamy do nadrobienia , ale to właśnie na jakość pracy i jakość pracowników stawiają inwestorzy zagraniczni - podkreśla Beata Stelmach.

Cały artykuł czytaj tutaj.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.