wnp.pl

BASF kusi studentów Politechniki Wrocławskiej

0 0
BASF kusi studentów Politechniki Wrocławskiej

Na Politechnice Wrocławskiej odbyło się spotkanie przedstawicieli firmy BASF Polska ze studentami. Firma prezentowała się jako pracodawca. Współpraca z uczelniami aglomeracji wrocławskiej związana jest z budowaną w Środzie Śląskiej fabryką katalizatorów. Do 2016 roku w fabryce znajdzie pracę ok. 400 osób.

Przedstawiciele firmy zaprezentowali studentom obszar działalności BASF w Polsce i na świecie. Mówiono o innowacjach, nowoczesnych technologiach, zrównoważonym rozwoju oraz projektach edukacyjnych. Studenci dowiedzieli sie również, jakim pracodawcą jest firma BASF i co składa się na profil idealnego kandydata.

- Nasze spotkanie jest oficjalną inauguracją współpracy z Politechniką Wrocławską. To dla nas kluczowa uczelnia ze względu na profil kształcenia i lokalizację, mówi Sylwia Szmidt, kierownik działu personalnego w BASF Polska.

Podczas spotkania najliczniej reprezentowana była grupa studentów chemii, niemniej BASF poszukuje specjalistów wielu dziedzin, w tym m.in. absolwentów mechaniki i robotyki. W przyszłości planowane jest również podjęcie współpracy z ponadgimnazjalnymi szkołami technicznymi w regionie. 

SŁOWA KLUCZOWE

 

POLECAMY

KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.