Bama Companies szuka pracowników do nowej fabryki pod Oławą

0 0

Bama Companies znany producent wyrobów piekarniczych rozpoczął kolejny etap rekrutacji. W tej chwili poszukiwane są osoby na stanowiska operatora linii produkcyjnej oraz pakowacza do budowanej w Stanowicach koło Oławy pierwszej fabryki firmy w Europie.

Bama Companies szuka pracowników do nowej fabryki pod Oławą

Od początku br. r. Bama Companies prowadzi aktywną rekrutację do nowoczesnej fabryki budowanej w Stanowicach koło Oławy. W związku z zakończeniem kolejnego etapu budowy obecnie firma poszukuje osób na stanowiska operatora linii produkcyjnej oraz pakowacza.

W procesie rekrutacji istotne są motywacja do pracy, świadomość specyfiki pracy w firmie z branży spożywczej oraz chęć podnoszenia własnych kwalifikacji.

Pierwsze etapy rekrutacji cieszyły się dużym zainteresowaniem ze strony mieszkańców Oławy i okolic, dlatego postanowiliśmy, że tym razem w procesie doboru członków zespołu będzie nas wspierać firma doradcza - mówi Dominika Obutelewicz-Mejor, Kierownik ds. Personalnych. Firma będzie odpowiedzialna za przeprowadzenie wstępnej selekcji wszystkich nadesłanych aplikacji, organizację pierwszych spotkań i udzielenie rekomendacji do dalszego etapu, jakim będą rozmowy z kierownictwem produkcji- dodaje.

Rozmowy kwalifikacyjne będą się odbywały w sali konferencyjnej Oławskiego Urzędu Gminy. Pierwsze spotkania planowane są już od 20-go marca.

W fabryce Bama Europa produkowane będą mrożone wyroby piekarnicze. Realizacja inwestycji rozpoczęła się jesienią zeszłego roku. Obecnie zakończono kolejny etap na placu budowy: wykonano montaż konstrukcji i pokrycia dachu nad mroźnią, magazynem oraz częścią produkcyjną i techniczną.

Trwa także szkolenie nowo zatrudnionych członków zespołu. Nowi pracownicy odpowiedzialni za organizację procesu produkcji oraz wdrożenie obowiązujących systemów jakości w zakładzie w Stanowicach wyjechali w marcu na szkolenia do fabryki firmy w Stanach Zjednoczonych. Grupa poszerza wiedzę na temat specyfiki procesu technologicznego oraz zasad wdrożenia systemów gwarantujących bezpieczeństwo produktu.

Z kolei w maju planowana jest wizyta amerykańskich przedstawicieli firmy w Polsce mające na celu wsparcie w uruchomieniu produkcji oraz wymianę wiedzy i najlepszych praktyk.

 

SŁOWA KLUCZOWE

 

POLECAMY

KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.