Bain & Company otwiera centrum usług wspólnych w Warszawie. Zatrudni 100 osób

0 0
Bain & Company otwiera centrum usług wspólnych w Warszawie. Zatrudni 100 osób
Fot. Facebook Bain & Company

Bain & Company, międzynarodowa firma doradztwa strategicznego, wzmacnia swoją obecność w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej otwierając w Warszawie centrum wsparcia kluczowych operacji. Zatrudnienie w nowej spółce znajdzie blisko 100 specjalistów.

Po ponad dwóch dekadach obecności Bain & Company w Europie Środkowo-Wschodniej, 3 lata temu firma oficjalnie rozpoczęła działalność operacyjną w Warszawie. Oddział Bain w Warszawie stanowi centralę dla firmy w Polsce i w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Centrum usług wspólnych EMEA SSC to kolejny oddział Bain w Polsce, stanowiący odpowiedź na stabilny wzrost znaczenia firmy w regionie, a także wzrost znaczenia naszego kraju na świecie.

Czytaj też: Informatycy, programiści i analitycy znajdą pracę w nowym oddziale Comarchu w Tarnowie

- Według Bain & Company, Warszawa to atrakcyjne miejsce do podejmowania tego rodzaju inwestycji ze względu na wysoką konkurencyjność rynku, zaplecze dobrze wykształconych młodych ludzi ze znajomością wielu języków obcych oraz dogodną lokalizację w centrum Europy. Nowa spółka stanie się tym samym strategicznym wsparciem dla biur Bain & Company w Europie, na Bliskim Wschodzie oraz w Afryce. Od lat obserwujemy stały i stabilny rozwój Bain & Company na wszystkich rynkach – zarówno w Europie Środkowo-Wschodniej, jak i w pozostałych regionach. By móc nadal się rozwijać w tym tempie, stale poszukujemy nowych kierunków usprawnienia naszych struktur i procesów. Jednym z nich jest właśnie utworzenie centrum usług wspólnych EMEA SSC – komentuje Jacek Poświata, dyrektor zarządzający Bain & Company w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej.

Czytaj też: Regus otwiera biuro w Lublinie. Stworzy 90 nowych miejsc pracy

- Spółka EMEA SSC będzie odpowiadać za przebieg kluczowych operacji Bain & Company w skali międzynarodowej, m.in. w zakresie administracji, finansów, IT, HR czy wsparcia graficznego. Decyzja o uruchomieniu globalnego centrum usług wspólnych w Warszawie wynika z dobrego zaplecza specjalistów z dobrym wykształceniem, ze znajomością wielu języków obcych oraz doświadczeniem w obsłudze międzynarodowych klientów. Chcemy, żeby takie osoby wspierały nasze działania zmierzające do zapewnienia klientom najwyższego poziomu usług – wyjaśnia Jacek Poświata.

Bain & Company w Polsce zatrudnia obecnie ponad 60 osób, z czego połowa to konsultanci. Współpracują oni z firmami w Polsce i Europie Środkowo – Wschodniej. Klientami warszawskiego biura Bain & Company są największe firmy z branży finansowej, telekomunikacyjnej, farmaceutycznej, energetycznej, paliwowej, przemysłowej a także fundusze private equity.

SŁOWA KLUCZOWE

 

POLECAMY

KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.