Atos szuka talentów w Bydgoszczy

0 0
Atos szuka talentów w Bydgoszczy
Na laureatów konkursu Atos czekają staże w firmie, nagrody rzeczowe, a także możliwość poprowadzenia projektu realizowanego przez PMI Poland Chapter. /Fot. mat. pras.

Ruszyła rekrutacja do II edycji projektu "Bydgoszcz Szuka Talentów", w ramach którego odbędą się bezpłatne warsztaty z zarządzania projektami. Odbędzie się on na przełomie listopada i grudnia.

Bezpłatne warsztaty z zarządzania projektami w środowisku międzynarodowym prowadzone będą przez ekspertów Project Management Institute Poland Chapter. Program warsztatów obejmuje m.in. wprowadzenie do zarządzania projektami, budżet projektowy i kontrola projektu, ryzyka w projekcie i wprowadzanie zmian, komunikację w projekcie, obsługę MS Project.

Projekt dedykowany jest osobom, które szukają pracy, chcą związać swoją karierę zawodową z obszarem zarządzania projektami i podwyższyć kwalifikacje z tego zakresu.

Staże dla laureatów

- Projekt Bydgoszcz Szuka Talentów jest szansą dla osób, które pragną skonfrontować wiedzę w obszarze zarządzania projektem z realnym biznesem i jednocześnie dążą do podnoszenia swoich kwalifikacji – mówi Mirosław Mąka, menedżer Atos w Polsce.

Warsztaty zakończą się pracą konkursową na najlepszy projekt. Na laureatów czekają staże w firmie Atos, nagrody rzeczowe, a także nagroda specjalna - możliwość poprowadzenia projektu realizowanego przez PMI Poland Chapter Oddział Kujawsko-Pomorskie.

Czytaj też: Atos zatrudni 800 osób. Także te bez doświadczenia

- Staż w firmie Atos, to szansa na rozwój i zwiększenie swoich kompetencji. Możliwość pracy w międzynarodowej firmie będzie bez wątpienia wyjątkowym doświadczeniem. Jest to jednocześnie niewątpliwa wartość dodana dla firmy, ponieważ będzie miała możliwość współpracy z utalentowanymi młodymi ludźmi – dodaje Mąka.

Wszyscy uczestnicy uzyskają także świadectwo ukończenia szkolenia z zarządzania projektami, które zostanie wydane przez PMI PC.

Organizatorami przedsięwzięcia są: Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego, firma Atos IT Services, Wyższa Szkoła Gospodarki w Bydgoszczy oraz Stowarzyszenie Project Management Institute – Poland Chapter..

 

SŁOWA KLUCZOWE

 

POLECAMY

KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.