Asseco zwiększa zatrudnienie

W pionie telekomunikacji i mediów planujemy w ciągu najbliższego roku zatrudnić około 150 osób, część z nich w Krakowie - mówi Radosław Semkło, dyrektor Pionu Telekomunikacji i Mediów w Asseco Poland.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Asseco zwiększa zatrudnienie

PODZIEL SIĘ


Autor: WNP.pl

wnp.pl

6 wrz 2013 11:06


W krakowskim oddziale Pionu Telekomunikacji i Mediów Asseco pracuje blisko 100 inżynierów - analityków, architektów, programistów oraz administratorów. Większość z nich posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie tworzenia rozwiązań wspierających prowadzenie biznesu (Business Support Systems) dla operatorów telekomunikacyjnych i firm z sektora mediów. Do końca roku ich liczba powiększy się o osoby zatrudnione w innej krakowskiej lokalizacji Asseco, w Zabierzowie.

Asseco stale prowadzi rekrutację w zawodach związanych z informatyką. Poszukiwani są nie tylko twórcy oprogramowania - programiści, architekci, testerzy czy projektanci (zwłaszcza specjaliści w zakresie technologii C++, WebMethods, PeopleSoft, ale nie tylko). Wiele ofert skierowanych jest do administrator ów systemowych, administratorów bazodanowych, a także osób specjalizujących się we wdrażaniu rozwiązań informatycznych. Należą do nich analitycy, wdrożeniowcy oraz kierownicy projektów.

- Zawieramy nowe kontrakty, stale realizujemy projekty wdrożeniowe oraz utrzymaniowe dla operatorów telekomunikacyjnych oraz firm z branży mediowej. Szukamy inżynierów - programistów, architektów, testerów - osób doświadczonych, ale także takich, które dopiero budują swój know-how. W Pionie Telco planujemy w ciągu najbliższego roku zatrudnić około 150 osób, część z nich w Krakowie - mówi Radosław Semkło, dyrektor Pionu Telekomunikacji i Mediów w Asseco Poland.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.