Andrius Bartkevičius dołączy do Lotosu?

Największe szanse na objęcie funkcji wiceprezesa Grupy Lotos ds. poszukiwań i wydobycia ma Andrius Bartkevičius, obecny dyrektor zarządzający firmy Lotos Geonafta - wynika z nieoficjalnych informacji Wnp.pl.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Andrius Bartkevičius dołączy do Lotosu?

PODZIEL SIĘ


Autor: Wnp.pl

wnp.pl

26 cze 2015 12:44


Przypomnijmy, że rozstrzygnięcie konkursu na czterech wiceprezesów Lotosu, w związku z upływającą w dniu 28 czerwca br. trzyletnią kadencją, spodziewane jest dziś w godzinach popołudniowych.

Czytaj też: Związkowcy z Lotosu pewni obaw wobec przedłużającego się konkursu do zarządu

Wcześniej mówiło się, że szansę na stanowisko wiceprezesa odpowiedzialnego za segment upstream ma menedżer związany do tej pory z Polskim Górnictwem Naftowym i Gazownictwem (PGNiG), wygląda jednak na to, że większe szanse na dołączenie do zarządu Lotosu ma obecnie wspomniany menedżer z Litwy, który od 2006 roku przewodzi spółce zależnej gdańskiego koncernu, zajmującej się poszukiwaniami i wydobyciem ropy na terenie Litwy.

Od osób zbliżonych do konkursu dowiedzieliśmy się także, że Magdalena Bohusz-Boguszewska, od blisko roku pełniąca funkcję członka rady nadzorczej spółki z ramienia skarbu państwa, która łączona była ze stanowiskiem wiceprezesa Lotosu ds. strategii i rozwoju, nie potwierdziła ostatecznie swojego wejścia do zarządu Lotosu.

Cały artykuł znajdziesz tutaj.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.