Amazon zatrudni ponad 110 absolwentów

0 0
Amazon zatrudni ponad 110 absolwentów
Amazon rozpoczął proces rekrutacji na 50 stanowisk przewidzianych dla absolwentów studiów licencjackich oraz magisterskich. (Fot.: Flickr, Mike Seyfang, CC2.0)

• Amazon stworzy dla najlepszych absolwentów z Polski ponad 60 stanowisk kierowniczych w centrach logistyki e-commerce w Poznaniu i Wrocławiu.
• Ponadto zatrudni ponad 50 absolwentów kierunków technologicznych w Centrum Rozwoju Technologii w Gdańsku.

Amazon ogłosił stworzenie ponad 110 miejsc pracy dla absolwentów studiów doktoranckich, magisterskich oraz licencjackich, którzy dołączą do amerykańskiego koncernu w Polsce i będą mieli szansę stać się jego przyszłymi liderami. Amazon chce ściśle współpracować z najbardziej renomowanymi polskimi uczelniami, kształcącymi najlepszych studentów w zakresie zarządzania, IT, inżynierii, produkcji i logistyki.

W swoich centrach logistyki e-commerce we Wrocławiu i Poznaniu Amazon rozpoczął proces rekrutacji na 50 stanowisk przewidzianych dla absolwentów studiów licencjackich oraz magisterskich. W ramach programu „Pathways” stworzył także w Polsce 10 stanowisk dla najlepszych absolwentów studiów magisterskich w tym studiów MBA. Wszyscy utalentowani absolwenci będą mieli szansę podejmowania nowych wyzwań i awansu na stanowiska najwyższego szczebla w Polsce i na świecie.

– Absolwenci studiów magisterskich i MBA w centrach logistyki e-commerce Amazon otrzymają ogromne możliwości rozwoju, a także autonomię w strategicznym myśleniu i podejmowaniu decyzji, które będą miały znaczący wpływ na naszych klientów i firmę. Jesteśmy dumni, że wśród naszych przyszłych liderów będzie tylu najlepszych absolwentów z Polski – mówi Roy Perticucci, wiceprezes, Amazon Operations Europe.

– To bardzo dobra wiadomość dla studentów i absolwentów najlepszych polskich instytucji akademickich. Miałem przywilej odwiedzić jedno z polskich centrów Amazon i jestem przekonany, że to światowej klasy miejsce pracy dla młodych absolwentów. Supernowoczesne środowisko technologiczne stworzone przez Amazon niewątpliwie ułatwi rozwój młodych talentów – dodjae profesor Krzysztof Rutkowski, kierownik katedry logistyki w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

Nowe technologie

Amazon poinformował także o rozpoczęciu procesów rekrutacyjnych skierowanych do absolwentów studiów technologicznych, którzy dołączą do Centrum Rozwoju Technologii w Gdańsku. W 2016, do zespołu w Gdańsku dołączy ponad 50 kandydatów, którzy będą pracować nad rozwiązaniami technologicznymi Amazon. Ośrodek w Gdańsku skupia swoje działania głównie na rozwijaniu technologii text-to-speech i aplikacji wykorzystywanych przez urządzenia Amazon.

– Staramy się tworzyć własne, innowacyjne rozwiązania dla poszczególnych problemów. Nie byłoby to możliwe bez młodych, utalentowanych specjalistów w obszarze technologii, dlatego zapraszamy: dołączcie do nas – mówi Rafał Kukliński, lider Centrum Rozwoju Technologii Amazon.

Wszyscy zatrudnieni zarówno w Gdańsku jak i Poznaniu czy Wrocławiu otrzymają konkurencyjną pensję i pakiet benefitów. Wszystkie stanowiska będą stałe już od pierwszego dnia pracy, z rozbudowanym procesem wdrożenia pracownika oraz szkoleniami. Absolwenci będą mogli współpracować i uczyć się od menadżerów Amazon z całego świata.

 

SŁOWA KLUCZOWE

 

POLECAMY

KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.