Amazon rekrutuje. Najwięcej ofert dla HR-owców

W Amazonie trwa rekrutacja na stanowiska specjalistyczne i kierownicze średniego szczebla. Natomiast za miesiąc ruszy nabór na stanowiska produkcyjne.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Amazon rekrutuje. Najwięcej ofert dla HR-owców

PODZIEL SIĘ


Autor: jk

6 maj 2014 9:51


Jak informuje „Gazeta Wyborcza" Amazon obecnie prowadzi rekrutację do poznańskiego oddziału, który jest w budowie. Docelowo chce zatrudnić ok. 30 osób - głównie specjalistów oraz kadrę kierowniczą średniego szczebla.

Najwięcej ofert jest skierowanych do ludzi zajmujących się HR-em. Są także ogłoszenia dla informatyków, specjalistów w zakresie bezpieczeństwa, kierowników logistyki czy kontrolerów produkcji.

Z kolei w czerwcu rozpocznie się nabór na stanowiska produkcyjne. Nie wiadomo jednak jak proces będzie przebiegał. „GW" podaje, że Amazon będzie szukać lokalnych partnerów, którzy pomogą przeprowadzić rekrutację.

Nie są znane również pensje przyszłych pracowników. Anette Nachbar, senior public relations manager Amazon.de GmbH mówi na łamach „GW", że pracownicy centrów logistycznych, podobnie jak w innych krajach, otrzymają konkurencyjne wynagrodzenie oraz dodatkowe benefity.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.