Property News

Amazon poszukuje informatyków oraz inżynierów

0 0
Amazon poszukuje informatyków oraz inżynierów
Amazon pomaga także swoim pracownikom zdobywać umiejętności przydatne w rozwoju kariery w strukturach spółki i poza nią. (fot. pixabay)

Amazon będzie zatrudniać kolejne osoby do swoich centrów rozwojowych m.in. na terenie Polski. Ogółem w 2016 roku pracę w całej Europie znajdzie kilka tysięcy wykształconych osób.

Obecnie Amazon zatrudnia w Europie ponad 40 000 osób. 10 000 nowych stałych miejsc pracy, które powstały w 2015 roku, to rekord w historii rozwoju zatrudnienia Amazon.

Plany Amazon zakładają także utworzenie setek miejsc pracy dla informatyków oraz inżynierów odpowiadających za tworzenie oprogramowania w 12 europejskich centrach badań i rozwoju. W placówkach badawczo-rozwojowych w Niemczech, Irlandii, Holandii, Polsce, Rumunii, Hiszpanii i Wielkiej Brytanii prowadzone są prace nad nowymi rozwiązaniami wykorzystywanymi w różnych obszarach działalności spółki, takich jak sklep internetowy Amazon, aplikacje mobilne, media cyfrowe, urządzenia i ich oprogramowanie, np. technologia rozpoznawania mowy, system Prime Air oraz usługi w chmurze.

Wiele stanowisk wymaga wyższego wykształcenia i biegłej znajomości kilku języków, podczas gdy do pracy na innych doświadczenie nie jest konieczne – pracownicy zostają przeszkoleni z zakresu umiejętności niezbędnych w pracy na danym stanowisku.

Więcej tutaj.

SŁOWA KLUCZOWE

 

POLECAMY

KOMENTARZE (2)

 • Tutaj jest kilka ciekawych danych dotyczących zatrudnienia w Amazonie
  sklep-amazon.pl/2-artykuly/119-zatrudnienie-w-amazonie-ciekawe-dane
 • hmm to że Amazon poszukuje to jeszcze nie znaczy, że znajdzie. Zwłaszcza jeśli płaci na poziomie tego co oferuje innym pracownikom tzn niskie stawki, a kandydat ma się Cieszyć, że pracuje w Amazon - na to specjaliści it raczej się nie nabiorą, a Amazon będzie szukał i szukał....

POLECAMY

 • ZMIEŃ WIDOK:

 • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
 • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
  Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
  Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
 • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.