Altvater poszukuje pracowników w Pile

Spółka Altvater Piła stworzyła w ciągu ostatnich tygodni 18 nowych miejsc pracy w Pile oraz ciągle poszukuje pracowników.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Altvater poszukuje pracowników w Pile

PODZIEL SIĘ


Autor: JP

13 sty 2016 10:53


W Altvater Piła powstało centrum zarządzania należnościami ogólnopolskiej struktury współwłaściciela firmy – Energis Surowce. W związku ze wzmożoną działalnością sortowni odpadów surowcowych, stworzono 18 nowych miejsc pracy. Było to możliwe m.in. dzięki pozyskaniu nowych klientów przemysłowych między innymi w Poznaniu.

– Jesteśmy firmą z pilskich korzeniach. Tutaj się rozwijamy i tutaj mamy wpływ na rozwój społeczności lokalnej. Przejawia się to przede wszystkim w profilu działania naszej firmy – usługach komunalnych oraz ochronie środowiska, ale również w tworzeniu miejsc pracy czy udziale w ważnych miejskich inicjatywach – mówi Dariusz Mikołajczyk, prezes Altvater Piła.

Altvater Piła prowadzi w dalszym ciągu rekrutacje dla kierowców samochodów specjalistycznych. Kandydaci muszą mieć prawo jazdy kategorii C. Wkrótce powstaną również nowe miejsca pracy w budowanej w Kłodzie instalacji mechaniczno-biologicznego przetwarzania stałych odpadów komunalnych. W planach jest również dalszy rozwój centrum usług wspólnych Eneris Surowce w Pile.

– Bardzo ważnym czynnikiem wpływającym na rozwój Altvater Piła, a więc również na powstawanie miejsc pracy w naszej spółce, są partnerskie relacje z Urzędem Miasta. Dzięki nim możemy realizować nasze plany rozwoju spółki w regionie i tworzenie nowych kompetencji, związanych chociażby z tworzeniem regionalnej instalacji przetwarzania odpadów komunalnych w Kłodzie – podsumowuje Magdalena Markiewicz, członek zarządu Eneris Surowce.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

1 komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.

Damian 2016-01-13 15:12:00

12Polecam artykuł Max Kolonko, który pokazuje, że Komorowski wraz z PO przez lata okradali Polskę i byli na usługach Niemców!!! Powinni za to wszystko odpowiedzieć przed nami, prawdziwymi POLAKAMI. Nie dajmy sobie dłużej mydlić oczu przez te niemieckie media. CZYTAJCIE JAK BYŁO!! bookstar.pl/8538