Altvater poszukuje pracowników w Pile

0 0
Altvater poszukuje pracowników w Pile
Altvater Piła prowadzi rekrutacje dla kierowców samochodów specjalistycznych. /Fot. mat. pras.

Spółka Altvater Piła stworzyła w ciągu ostatnich tygodni 18 nowych miejsc pracy w Pile oraz ciągle poszukuje pracowników.

W Altvater Piła powstało centrum zarządzania należnościami ogólnopolskiej struktury współwłaściciela firmy – Energis Surowce. W związku ze wzmożoną działalnością sortowni odpadów surowcowych, stworzono 18 nowych miejsc pracy. Było to możliwe m.in. dzięki pozyskaniu nowych klientów przemysłowych między innymi w Poznaniu.

– Jesteśmy firmą z pilskich korzeniach. Tutaj się rozwijamy i tutaj mamy wpływ na rozwój społeczności lokalnej. Przejawia się to przede wszystkim w profilu działania naszej firmy – usługach komunalnych oraz ochronie środowiska, ale również w tworzeniu miejsc pracy czy udziale w ważnych miejskich inicjatywach – mówi Dariusz Mikołajczyk, prezes Altvater Piła.

Altvater Piła prowadzi w dalszym ciągu rekrutacje dla kierowców samochodów specjalistycznych. Kandydaci muszą mieć prawo jazdy kategorii C. Wkrótce powstaną również nowe miejsca pracy w budowanej w Kłodzie instalacji mechaniczno-biologicznego przetwarzania stałych odpadów komunalnych. W planach jest również dalszy rozwój centrum usług wspólnych Eneris Surowce w Pile.

– Bardzo ważnym czynnikiem wpływającym na rozwój Altvater Piła, a więc również na powstawanie miejsc pracy w naszej spółce, są partnerskie relacje z Urzędem Miasta. Dzięki nim możemy realizować nasze plany rozwoju spółki w regionie i tworzenie nowych kompetencji, związanych chociażby z tworzeniem regionalnej instalacji przetwarzania odpadów komunalnych w Kłodzie – podsumowuje Magdalena Markiewicz, członek zarządu Eneris Surowce.

SŁOWA KLUCZOWE

 

POLECAMY

KOMENTARZE (1)

 • 12Polecam artykuł Max Kolonko, który pokazuje, że Komorowski wraz z PO przez lata okradali Polskę i byli na usługach Niemców!!!
  Powinni za to wszystko odpowiedzieć przed nami, prawdziwymi POLAKAMI. Nie dajmy sobie dłużej mydlić oczu przez te niemieckie media. CZYTAJCIE JAK BYŁO!! bookstar.pl/8538

POLECAMY

 • ZMIEŃ WIDOK:

 • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
 • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
  Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
  Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
 • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.