Adrian Dworzyński kandydatem na członka rady nadzorczej Orlenu

Zarząd PKN Orlen otrzymał od akcjonariusza Nationale-Nederlanden OFE zgłoszenia kandydatury Adriana Dworzyńskiego na członka rady nadzorczej spółki.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Adrian Dworzyński kandydatem na członka rady nadzorczej Orlenu

PODZIEL SIĘ


Autor: WNP.pl

wnp.pl

27 sty 2016 11:30


Na 29 stycznia 2016 roku zwołane zostało nadzwyczajne walne zgromadzenie PKN Orlen, w porządku obrad którego znajduje się ustalenie liczby członków rady nadzorczej koncernu oraz zmiany w składzie tego gremium.

Adrian Dworzyński jest radcą prawnym o ponad 15-letnim doświadczeniu w kompleksowej obsłudze prawnej przedsiębiorstw (w szczególności prawo spółek handlowych, cywilne, konkurencji i konsumentów, telekomunikacyjne i nowych technologii oraz administracyjne).

Ma 10-letnie doświadczenie w kierowaniu departamentami prawnymi, m.in. największych polskich firm, doświadczenie w relacjach i sporach z regulatorami oraz w legislacji (współautor projektów ustaw). Przez 10 lat był członkiem rady okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie, w tym wicedziekanem rady.

W roku 2013 był dyrektorem departamentu prawnego PGE, w latach 2007-2012 pełnił funkcję dyrektora biura prawnego, a następnie dyrektora departamentu prawnego i regulacji w spółce Polkomtel, a w latach 2006-2007 był dyrektorem biura prawa i ustroju w Kancelarii Prezydenta RP.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

1 komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.

Mam nadzieję że to nie ten? 2016-02-01 23:31:58

Jeszcze chyba w Duonie pracował.Jeśli to ten to lepiej bym go sprawdził