Adecco rekrutuje do pracy w Zatoce Perskiej. Kto może się zgłosić?

Adecco szuka inżynierów i spawaczy do pracy w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Arabii Saudyjskiej, czy Bahrajnu. W Krakowie powstało w tym celu specjalne centrum rekrutacyjne.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Adecco rekrutuje do pracy w Zatoce Perskiej. Kto może się zgłosić?

PODZIEL SIĘ


Autor: jo

16 paź 2014 12:17


W Krakowie pracę rozpoczęło Global Transition Center Grupy Adecco, które będzie odpowiadało za  międzynarodowe projekty rekrutacyjne i koordynowało współpracę między oddziałami Adecco w Europie, Ameryce i Azji, które zgłaszają zapotrzebowanie na konkretnych pracowników i oddziałami, które takich pracowników są w stanie dostarczyć.

Czytaj też: 80 tysięcy pracowników sezonowych znajdzie pracę w Amazonie

- Gwałtownie rozwijające się państwa Zatoki Perskiej, takie jak Zjednoczone Emiraty Arabskie, Arabia Saudyjska, czy Bahrajn potrzebuje inżynierów i spawaczy, a starzejące się społeczeństwo niemieckie - lekarzy - mówi Przemysław Osuch, dyrektor GTC.  - Ich lokalne rynki nie są w stanie zaspokoić tych potrzeb.

GTC będzie także zbierało dane na temat lokalnych rynków pracy i tworzyło na ich bazie pogłębione analizy na temat konkretnych rynków i branż i cykliczne raporty na potrzeby całej grupy. Jednostka działa od 3 miesięcy i będzie zatrudniała docelowo 10 osób. Dla firm oznacza to dostęp do najlepszych kandydatów w branży na świecie, zaś kandydatom daje możliwość rozwijania swojej kariery na nowym, międzynarodowym poziomie.

Czytaj też: Rekrutacja w siedzibie firmy przy szklance wody? A gdyby tak wyjść w teren?

- Zlokalizowana w Krakowie jednostka będzie zawiadywała kluczowym dla całej grupy obszarem rekrutacji zagranicznych i świadczyła wewnętrzne usługi dla oddziałów zlokalizowanych na całym świecie. Migracja zarobkowa będzie postępowała, bo rynek pracy na całym świecie dynamicznie się zmienia - podkreśla Anna Wicha, dyrektor generalna Adecco Poland.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.