Accenture zatrudni 100 studentów i absolwentów

Firma Accenture rozwija centrum informatyczne w Łodzi i przenosi się do nowej siedziby. Accenture Łódź Delivery Center planuje zatrudnić 100 nowych pracowników, by w 2015 r. osiągnąć zatrudnienie na poziomie pół tysiąca osób.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Accenture zatrudni 100 studentów i absolwentów

PODZIEL SIĘ


Autor: wnp.pl

wnp.pl

18 lis 2013 20:32


Firma zajęła 1,7 tys. mkw. w kompleksie biurowym University Business Park w Łodzi. - Otwarcie nowej, większej siedziby Accenture Polska w Łodzi ma na celu konsolidację zespołu i wiąże się z rozwojem firmy. W ciągu trzech ostatnich lat zatrudnienie w łódzkim oddziale wzrosło o prawie 200 proc. Obecnie w Łodzi pracuje ok. 220 osób. Kolejnych 140 wykonuje zadania w stolicy - mówi Witold Rogowski, dyrektor Accenture Delivery Center Polska.

Firma co roku przyjmuje 70-100 nowych pracowników, wykwalifikowanych specjalistów. Accenture Łódź Delivery Center to ośrodek technologiczny i jedno z 50 biur na świecie. Specjalizuje się w handlu detalicznym i e-commerce, Billing & Revenue Management, ma doświadczenie w bankowości i finansach.

- Nasze drzwi otwarte są dla studentów i absolwentów kierunków technicznych, studiów inżynierskich i magisterskich, m.in. informatyki, telekomunikacji, elektroniki, automatyki i robotyki, z dobrą znajomością języka angielskiego. Mile widziane są też inne języki, np. niemiecki lub włoski. Poszukujemy również kandydatów z doświadczeniem w zakresie technologii, takich jak SQL, PLSQL, C/C++, Java EE lub SE, Perl, Python, Unix, Microsoft, czy Business Intelligence. Liczą się także kompetencje miękkie: umiejętność pracy w zespole, szybkość uczenia się, samodzielność, predyspozycje do bycia liderem - podsumowuje Agnieszka Żak, specjalista ds. rekrutacji.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.