wnp.pl

Accenture zatrudni 100 studentów i absolwentów

0 0
Accenture zatrudni 100 studentów i absolwentów

Firma Accenture rozwija centrum informatyczne w Łodzi i przenosi się do nowej siedziby. Accenture Łódź Delivery Center planuje zatrudnić 100 nowych pracowników, by w 2015 r. osiągnąć zatrudnienie na poziomie pół tysiąca osób.

Firma zajęła 1,7 tys. mkw. w kompleksie biurowym University Business Park w Łodzi. - Otwarcie nowej, większej siedziby Accenture Polska w Łodzi ma na celu konsolidację zespołu i wiąże się z rozwojem firmy. W ciągu trzech ostatnich lat zatrudnienie w łódzkim oddziale wzrosło o prawie 200 proc. Obecnie w Łodzi pracuje ok. 220 osób. Kolejnych 140 wykonuje zadania w stolicy - mówi Witold Rogowski, dyrektor Accenture Delivery Center Polska.

Firma co roku przyjmuje 70-100 nowych pracowników, wykwalifikowanych specjalistów. Accenture Łódź Delivery Center to ośrodek technologiczny i jedno z 50 biur na świecie. Specjalizuje się w handlu detalicznym i e-commerce, Billing & Revenue Management, ma doświadczenie w bankowości i finansach.

- Nasze drzwi otwarte są dla studentów i absolwentów kierunków technicznych, studiów inżynierskich i magisterskich, m.in. informatyki, telekomunikacji, elektroniki, automatyki i robotyki, z dobrą znajomością języka angielskiego. Mile widziane są też inne języki, np. niemiecki lub włoski. Poszukujemy również kandydatów z doświadczeniem w zakresie technologii, takich jak SQL, PLSQL, C/C++, Java EE lub SE, Perl, Python, Unix, Microsoft, czy Business Intelligence. Liczą się także kompetencje miękkie: umiejętność pracy w zespole, szybkość uczenia się, samodzielność, predyspozycje do bycia liderem - podsumowuje Agnieszka Żak, specjalista ds. rekrutacji.

 

POLECAMY

KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.