6 kwietnia w Bytomiu targi pracy oraz Dzień Zdrowia i Urody

• 6 kwietnia w Agorze Bytom odbędą się Targi Pracy, współorganizowane przez Powiatowy Urząd Pracy. Wstęp jest wolny.
• W Zespole Policealnych Szkół Medyczno-Społecznych będzie można skorzystać z pracy uczniów podczas dnia Zdrowia i Urody.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

6 kwietnia w Bytomiu targi pracy oraz Dzień Zdrowia i Urody

PODZIEL SIĘ


Autor: JP

5 kwi 2016 15:39


Kolejna edycja Targów Pracy, które na stałe zagościły w kalendarzu wydarzeń Agory Bytom, rozpocznie się 6 kwietnia o godz. 10.00.

Tym razem osoby szukające pracy i dążące do zmian w życiu zawodowym będą mogły poznać oferty około 80 pracodawców m.in. z branży budowlanej, nieruchomości, opieki medycznej, ubezpieczeniowej, kosmetycznej czy handlu. Nie zabraknie także przedstawicieli służb mundurowych (Policja, Straż Pożarna) oraz regionalnych firm pośrednictwa pracy, które zaprezentują szeroką ofertę bezpłatnych szkoleń.

– Targi Pracy powinny zainteresować osoby poszukujące pracy oraz te, które oczekują nowych zawodowych wyzwań. To także świetna okazja do zapisania się na przydatne kursy i szkolenia sprzyjających samorozwojowi – mówi Hanna Petters, dyrektor Agory Bytom.

Współorganizatorem Targów Pracy w Agorze Bytom jest Powiatowy Urząd Pracy w Bytomiu. Wstęp na targi jest wolny.

Z kolei w Zespole Policealnych Szkół Medyczno-Społecznych uczniowie zaprezentują, czego nauczyli się w ciągu roku szkolnego. Warto skorzystać, bo absolwenci medyka nie mają problemów ze znalezieniem pracy, a kosmetyczki są poszukiwane przez pracodawców jeszcze w trakcie nauki.

Chętni, którzy odwiedzą ZPSMS, będą mogli m.in. wykonać badanie słuchu, zmierzyć ciśnienie krwi i poziom glukozy. Specjaliści od prawidłowego żywienia udzielą informacji na temat prawidłowej diety i racjonalnego odchudzania, a badania EKG czy USG tarczycy nadzorować i konsultować będą lekarze.

Dzień Zdrowia i Urody w Zespole Policealnych Szkół Medyczno-Społecznych rozpocznie się o 10.00 i potrwa do 15.00.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.