3,5 tys. ofert dla pracowników magazynowych na Dolnym Śląsku i w Wielkopolsce

Agencja zatrudnienia Manpower oferuje 3,5 tys. miejsc pracy dla pracowników magazynowych. To dobra wiadomość zarówno dla tych, którzy szukają dodatkowego zajęcia na czas przed i okołoświąteczny, jak i osób, które mają kłopoty w znalezieniu zatrudnienia.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

3,5 tys. ofert dla pracowników magazynowych na Dolnym Śląsku i w Wielkopolsce

PODZIEL SIĘ


Autor: JP

4 lis 2015 15:07


Oferta skierowana jest do mieszkańców Dolnego Śląska, Opolszczyzny oraz Wielkopolski. Miejscem pracy jest jedna z dwóch lokalizacji zakładów logistycznych Amazona, które mieszczą się w Bielanach Wrocławskich oraz w Sadach pod Poznaniem. Jednak zapewniany przez pracodawcę darmowy transport sprawia, że propozycja pracy może być ciekawa również dla osób z dalszych miejscowości.

O przedświątecznych planach Amazona pisaliśmy już w artykule Amazon szykuje siły na święta. W Stanach zatrudnił już 25 tys. osób.

Na tych, którzy przejdą proces rekrutacji pomyślnie, czeka wynagrodzenie w wysokości 14 zł brutto za godzinę, 15-procentowa premia zależna od wyników oraz obiad w ciągu dnia za symboliczną złotówkę dla każdego pracownika. 

–  Sytuacja na rynku pracy staje się coraz bardziej korzystna dla kandydata, jednak nadal wiele osób ma problemy w znalezieniu zatrudnienia – mówi Tomasz Walenczak, dyrektor operacyjny w agencji zatrudnienia Manpower.

– Oferowana przez nas praca dotyczy stanowiska pracownika magazynowego. Do obowiązków zatrudnionych należeć będzie realizowanie podstawowych procesów w magazynie, jak rozkładanie, pakowanie i etykietowanie towarów. To możliwość znalezienia zatrudnienia również dla tych osób, które nie mają doświadczenia lub też mają  kłopoty w uzyskaniu pracy z racji długotrwałego pozostawania na bezrobociu – dodaje.

Formą zatrudnienia będzie umowa o pracę tymczasową zawarta z agencją zatrudnienia Manpower. Praca trwa po 10,5 godziny dziennie z trzema przerwami. Odbywa się w dwóch zmianach, dziennej i nocnej, przez cztery dni w tygodniu, w różnych systemach dniowych.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.