250 informatyków może znaleźć pracę w Ericpolu

Ericpol zatrudni 250 informatyków w łódzkim i krakowskim biurze. Tak duże zapotrzebowanie na nowych pracowników ma związek ze zwiększającą się liczbą zamówień z sektora publicznego oraz ekspansją firmy na rynki krajów DACH (Niemcy Austria, Szwajcaria).
REKLAMA


Puls HR Puls HR

250 informatyków może znaleźć pracę w Ericpolu

PODZIEL SIĘ


Autor: jk

12 maj 2014 19:57


Zatrudnienie w firmie znajdą zarówno doświadczeni informatycy, absolwenci kierunków ścisłych, jak i studenci ostatnich lat. Oferty skierowane są do programistów - głównie w językach C/C++ i Java, testerów, specjalistów ds. dokumentacji technicznej itd.

Każdy z kandydatów powinien znać język angielski na poziomie pozwalającym na swobodną komunikację. Swoje umiejętności wykorzystają m.in. do projektowania i tworzenia aplikacji mobilnych, oprogramowania obsługującego placówki bankowe czy obieg dokumentów w przedsiębiorstwach.

Na pracę w Łodzi może liczyć nawet 150 osób. - Już w listopadzie zaczynamy przeprowadzkę do naszej nowej, dużej siedziby firmowej - mówi Jan Malkiewicz, szef marketingu firmy.

Realizację planów rekrutacyjnych ułatwi startujący od 1 lipca Program Praktyk Letnich. W tym roku na 80 miejsc nadeszła rekordowa liczba 2300 zgłoszeń.

- Praktyki w Ericpolu są płatne. Studenci uczestniczą w normalnym życiu firmy, m.in. w wewnętrznych szkoleniach i imprezach integracyjnych, otrzymują własne stanowiska pracy, mentora, odpowiednie narzędzia i własne zadania. Zależy nam, by wykorzystali ten czas jak najlepiej. Mamy w tym swój cel - po zakończeniu praktyk najlepszym proponujemy pracę - wyjaśnia Olga Błaszczyk z Ericpola.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.